Logic, Eşcinsel Nefretini Konu Alan Şarkısı ‘1-800-273-8255’nin Klibini Yayınladı

 Logic, Eşcinsel Nefretini Konu Alan Şarkısı ‘1-800-273-8255’nin Klibini Yayınladı
Digiqole ad

Rap şarkıcısı Logic’in şarkısı adını Ulusal İntihar Önleme Hattı’nın telefon numarasından aldı.

Logic, adını Ulusal İntihar Önleme Hattı’nın telefon numarasından “1-800-273-8255” şarkısı için çektiği müzik klibini yayınladı. Klip, eşcinsel olduğu gerçeğiyle yüzleşebilmek için çabalayan, bu yüzden ailesinin ve akranlarının tepkisiyle karşılaşan bir çocuğun hikayesini konu alıyor.

Bu çocuğu önce küçüklüğünde, babasının kollarında görüyoruz (baba rolünü Don Cheadle canlandırıyor), ardından çocuk büyüyor ve ergenliğe giriyor, çocuğun ergenlikteki halini Nickelodeon yıldızı Coy Stewart canlandırıyor. Çocuk daha sonra okuldaki bir başka çocuğa aşık oluyor ki, aşık olduğu çocuğu da Modern Family oyuncusu Nolan Gould canlandırıyor. Evli ve mutlu bir adama dönüşmeden önce çocuk, binbir türlü zorbalıkla boğuşuyor.

Klipte ayrıca Alessia Cara ve Khalid’i görmek de mümkün, iki sanatçı da klibin uzun versiyonunda birkaç dize okuyorlar. Luis Guzmán ve Matthew Modine de yıldızlarla dolu bu klibin kadrosunda yerlerini alıyor.

Ulusal İntihar Önleme Hattı’nın yanı sıra, Trevor Projesi de akıl hastalıkları, depresyon ve intihar düşünceleriyle pençeleşen LGBT’ler için çok verimli bir yardım kaynağı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin