Madonna DNA’sının Çalınmasından Korkuyor!

 Madonna DNA’sının Çalınmasından Korkuyor!
Digiqole ad

Ünlü ve sevdiğimiz, takip ettiğimiz ünlülerin ne denli tuhaf korkuları olduğunu biliyor muydunuz? Size öyle korkuları olan ünlüleri açıklayacağız ki, siz bile şaşıracaksınız. İşte bakın o korkular neler..

MADONNA

MADONNA

Madonna gök gürültüsü ve yıldırımdan korkuyor. 58 yaşında ki divanın en ilginç korkusu ise dna’sı! dna’sının çalınmasından korkan Madonna, yanında bir sterilizasyon ekibi ile dolaşıyor!

RIHANNA

Rihanna And The Clara Lionel Foundation Host 2nd Annual Diamond Ball - Arrivals

Barbadoslu kraliçe Rihanna’yı, deniz canlılarıyla karşılaşma fikri bile korkutmaya yetiyor, özellikle yosunlardan deliler gibi korkan riri, yosun gördüğü anda soluğu korumasının kollarında alıyor.

WOODY ALLEN  

WOODY

Yönetmen Woody Allen’ın ise korkmadığı bir şey yok! gezegende ki her şeyden korkuyor desek hiçte yanlış olmaz, hatta uzay boşluğunda ki diğer tüm gezegenlerde ki her şey diyebiliriz. İşte Allen’ın korktuğu şeyler; Güneş Işığı, Köpekler, Çocuklar, Parlak Renkler, Mikroplar, Kanser, Yükseklik, Küçük odalar…

MEGAN FOX

MEGAN

İnsanları mutlu eden şeyler Megan Fox’u mutsuz ediyor, kendi fotoğraflarından ve kağıttan korkması gibi mesela..birçok şeyden korkan güzel oyuncu için, mikroplar ise bir başka kabus! dışarıda veya bir restaurantta tuvaleti kullanmak kendisi için travmatik bir deneyim.

MATTHEW MCCONAUGHEY

matthew

Yakışıklı aktörün korkusu ise baya ilginç, ünlü aktör döner kapılardan korkuyor! sadece bu tür kapıların yanında olmak bile başarılı oyuncunun paniğe kapılmasına yetiyormuş!

ALFRED HITCHCOCK

Alfred Hitchcock Aims

Alfred Hitchcock tüm dünyayı korkutmayı başaran bir usta, ama onunda korkuları var, tıpkı bizim gibi. Hitchcock’un korku dünyası ne kadar geniş olursa olsun kendi korkusu tüm bu korkuların üstüne baya gülünç geliyor. Sizi daha fazla merakta bırakmayalım, ünlü yönetmen en çok yumurtadan korkuyor.

NICOLE KIDMAN

nicole kidman

Nicole Kidman söz konusu kelebekler olunca çok korkuyor! güzel oyuncu american museaum of naturel history’de kelebekler ile dolu bir odaya girerek korkusunu yenmeye çalışsada başarılı olamadığı söyleniyor.

SCARLET JOHANSSON

scarlet

Kuşkusuz Hollywood’un en güzel oyuncularından olan güzel yıldız Johansson’un korkusu hamam böceği! hem tiksiniyor, hem de gittiği her arkadaşının evinde gözlerini yerden alamıyor, hatta öylesine korkuyor ki çoğu geceler yüzünde hamam böceği gezdiğini arkadaşlarına anlatıyor.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin