Madonna: “Kendimi Bir Pop Hareketi Olarak Görmüyorum”

 Madonna: “Kendimi Bir Pop Hareketi Olarak Görmüyorum”
Digiqole ad

Madonna, Love dergisiyle yaptığı röportajda şöhret ve sanat hakkında konuştu.

Love dergisinin kapağına en rahat haliyle yatakta çektiği bir selfie ile çıkan Madge, başparmağını da ağzına sokmayı ihmal etmemiş.

Living for Love ile gönülleri kazanan Diva, sosyal medya çağında ünlü olmak hakkında soruları cevapladı- ünlü olmak bu çağda çok kolay ama işin sanatsal boyutunu herkes yakalayamıyor:

“Ben sosyal medyadan önce de ünlüydüm. Yani benim için bu yeni bir durum değil. Şöhret benim işimin bir manifestosu ya da yan ürünü sayılır ve ben sosyal medyadan 20 sene önce de herkesin bildiği biriydim. Bence bugünkü sıkıntı insanların şöhrete işlerini yapmaktan ya da sanat icra etmekten daha çok önem veriyorlar. Fakat ünlü olmak bu zamanda çok kolay. Esas zor olan şöhretin sizi tüketmesine ya da dikkatinizi dağıtmasına izin vermemek”

love-madonna1-1-768x978

Madonna aynı zamanda kendini dünya müziğinde nerede gördüğü hakkında soruları da yanıtladı. Pop’un Kraliçesi lakabına rağmen kendini bir pop hareketi olarak görmediğini söyleyen Diva ekledi: “Düzen tarafından kabul görmek ölümle eşdeğerdir. kendimi bir pop hareketi olarak görmüyorum, sanatçı olarak görüyorum ve bir sanatçının sorumluluğu da işinde devrimci olmaktır. Bu bizim sorumluluğumuz, görevimiz ve ayrıcalığımız.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin