MAGIC!’ten Yepyeni Bir Albüm: Primary Colours

 MAGIC!’ten Yepyeni Bir Albüm: Primary Colours
Digiqole ad

“Rude” şarkısıyla adını tüm dünyaya duyuran başarılı grup MAGIC! yepyeni albümü “Primary Colours” ile karşımızda!

magic

Sevilen Kanadalı grup MAGIC! ‘in yepyeni albümü “Primary Colours” Sony Music etiketiyle yayınlandı. Yeni albümlerinin tanıtımını ilk kez “Today Show”daki canlı performansıyla yapan grup, önde gelen müzik eleştirmenleri tarafından olumlu yorumlar aldı.

İlk albümü “Don’t Kill The Magic”de yer verdiği reggae müzik tarzına “Primary Colours” albümünde de başarıyla yer veren MAGIC!’in albümden yayınlanan ilk şarkısı ünlü yıldız Sean Paul ile seslendirdiği “Lay You Down Easy” oldu. Yayınlandığı andan itibaren listelere başarılı bir giriş yapan şarkının videosu Youtube’da 7 milyonu aşkın izlenme yakaladı.

cover

Toplam 10 şarkıdan oluşan “Primary Colours” albümünde “Lay You Down Easy” şarkısının yanı sıra “Gloria”, “Dance Monkey” ve People.com tarafından övgüyle bahsedilen “Red Dress” de dikkat çeken şarkılar arasında yer alıyor.

Daha önce Justin Bieber, Chris Brown gibi ünlü isimlerle çalışan yapımcı ve besteci Nasri Atweh (vokal), Mark Pellizzer (gitar), Alex Tanas (davul) ve Ben Spivak (bas)’dan oluşan MAGIC!’in yepyeni albümü “Primary Colours” Sony Music etiketiyle tüm müzik marketlerde!

prim

PRIMARY COLOURS

  1. Have It All
  2. Lay You Down Easy (ft. Sean Paul)
  3. Gloria
  4. Red Dress
  5. No Regrets
  6. Dance Monkey
  7. No Sleep
  8. I Need You
  9. Primary Colours
  10. The Way God Made Me

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin