Markalar, Arda Bektaş’ı Acilen Keşfetmeli!

 Markalar, Arda Bektaş’ı Acilen Keşfetmeli!
Digiqole ad

Kimsenin kopyası olmayan, kimseden ilham almamış, cesur, yenilikçi insanları her zaman takdir etmiş ve sevmişimdir. Arda Bektaş da onlardan biri. Arda ile ilgili bize (Gmag) fazlasıyla mesaj geliyordu, neden haberini yapmıyorsunuz, neden Gmag’de Arda’ya yer vermiyorsunuz diye. Açıkçası kendisini tanımıyordum, bu mesajlar sonrasında Youtube kanalını ziyaret ettim, Instagram hesaplarına baktım ve cidden hali tavrı, duruşu ve söyledikleri ile Arda gerçekten takip edilmesi gereken, resmen ışık saçan bir genç.

Lakin..

Dünyada birçok makyaj vlogger’ı var; milyonları peşinden sürükleyen, makyaj markaları ile önemli anlaşmalar yapan, sosyal sorumluluk projelerine, güçlü oldukları için destek sağlayan isimler dolu. Mesela Jeffree Star, Manny Gutierrez gibi. Peki ya Arda!? Yani gerçekten üzülüyorum ve düşünüyorum; eğer Arda Türkiye’de değil de başka bir ülkede makyaj vlogger’ı olarak tanınsaydı; inanın bana L’oreal, MAC, Maybelline, Benefit Cosmetics gibi markaların yüzü olabilir, bu güçlü markalarla çalışabilirdi. Fakat Türkiye’de maalesef ki işler böyle yürümüyor.

Manny Gutierrez ve Jeffree star

Arda’ya destek veren markalara bizden de destek o zaman.

Evet yanlış duymadınız, Arda’ya hangi marka destek veriyorsa biz de o markaları yazacağız, tanıtacağız, dillendireceğiz bilesiniz. Öyle atıp tutmak ile olmuyor! İcraata karşılık icraat! Arda geçtiğimiz günlerde NYX Kozmetik’in bir şubesine davet edildi, hayranlarıyla tanıştı, konuştu, bir araya geldi. Bravo NYX! Hadi şimdi Arda ile ortak bir proje, biz de buradan paylaşacağız, söz.

Arda kesinlikle çok daha iyi yerlere gelmeyi hak eden örnek bir genç, umuyorum yaşadığımız topraklar ona ihanet etmez. Markalar artık olması gerekeni yapar ve Arda’ya bir şans verirler.

Bilenler bilmeyenlere anlatsın; Arda’nın Youtube kanalı, hadi anam, elden ele hadi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin