Memeleri Alınan Ünlü Komedyen, İkizleri İle Üstsüz Fotoğrafını Paylaştı Herkesi Ağlattı

 Memeleri Alınan Ünlü Komedyen, İkizleri İle Üstsüz Fotoğrafını Paylaştı Herkesi Ağlattı
Digiqole ad

Amerikan komedi dünyasının yakından tanıdığı bir isim Tig Notaro. Ünlü komedyen her iki göğsünde de kitle olduğunu kendi şovunda açıkça anlatmış, sonrasında çift mastektomi yapılarak göğüsleri alınmıştı.

Teşhis konulduğundan beri, göğüs kanseri ve tedavisi konusunda farkındalık yaratmak için üstsüz pozlar veren Notaro, partneri Stephanie Allynne ile ikiz bebek beklediklerini Ocak ayında duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Facebook hesabı üzerinden ‘Bu benim hayatım’ notu ile paylaştığı fotoğrafı yorum yağmuruna tutuldu. 26 Haziran’da ikiz bebeklerini eline alan Notaro, Facebook sayfasından ikizleri ile üstsüz fotoğrafını paylaştı.

adsiz

Göğüsleri alınmış olan bu güzel kadına destek mesajları yağdı. 

Alex Dehoff adlı bir kullanıcı, ‘Belgesel filminizi izlediğimi hatırlıyorum, ve o sırada çocuğunuz olamayacağı için üzülüyordunuz. Kimsenin, bir bebeği sizin kadar hak edemeyeceğini düşündüm.’

Belinda Longerwert ‘Gözyaşlarımı tutamıyorum, sanıyorum bu hayatımda gördüğüm en güzel fotoğraf. Umuyorum ki, güzel ikizlerin ve eşin ile çok mutlu yaşayacaksınız. Güzel görünmen için göğüslere ihtiyacın yok, göz kamaştırıyorsun anne’

Notaro’nun yakın bir arkadaşı ise, hislerini şöyle ifade etti, “Burada otururken, iki yaşındaki kızımı emzirirken, 5 yaşındaki kızım evin altını üstüne getirirken, yaşadığın bu sevince şahit olmaktan dolayı çok mutluyum. Sana her zaman hayranım. Stephanie ile bulduğun mutluluk paha biçilemez. Çok mutlu olun”dedi.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin