Metin Hara Eşcinsel Mi?

 Metin Hara Eşcinsel Mi?
Digiqole ad

Biz Türk milleti olarak bayılırız dedikoduya, çekiştirmeye. Hele ki olay aşk meşk’se amaaan! Yansın evler, devrilsin dağlar. Metin Hara’yı tanımıyorum, kitaplarını bilmiyorum (bunu yazmamın nedeni büyük burunlu olduğumdan değil, kitap okumayı sevmediğimden) fakat tabi ki sima olarak birkaç kez sosyal medyada vs görmüşlüğüm var (Fransız değiliz şükür) 

Metin Hara Adriana yengemiz ile tüm Türkiye’yi coşturmaya başlayınca, doğal olarak sosyal medya’da takip ettiğim kadarıyla LGBT topluluğuda konuyu fazlasıyla ‘ti’ye aldı. Bilenler bilir, topluluk 100 kişiden oluşmuyor olsa da, bir bilen varsa, ondan ona, oradan oraya yuvarlanır gider muhabbet.

He bir de şey vardır;

‘Lubunya, lubunya’yı tanır annem’

Metin Hara gerçekten eşcinsel mi? Yoksa Adriana Lima aşkı PR mı bilinmez, tek gerçek var, o da bu aşkın LGBT topluluğunu bir hayli kızdırması. Yoksa Adriana’ya Hara’mızı mı yakıştıramadık?

Veya eğer eşcinsel ise, biseksüel ise, çıkıp söylemesi mi gerek? Delir miş mi? Öyle mi, böyle mi derken, bu henüz samimiyetine karar veremediğimiz ‘aşk’ dolu dizgin devam ediyor.

Ha bana mı soruyorsunuz? İşte benim aklımdaki soru işaretleri;

Neden hep öpüşüyorlar? Yani tabi ki öpüşebilirler ama bu kadar yakalanmak istemeyip, sürekli basının olduğu yerde yapmasalar? Bu şey gibi;

‘Ay çekmeyin lütfen yaaa, istemiyorum’ diyen bazı sanatçılarımızın tüm yaz boyunca 90 gün Bodrum Türkbükü’nden çıkmamasıyla eşdeğer.

Yunan adalarına çıkacakları tatil neden bu denli uzadı? Bu aşk doğruysa, ve deliler gibi yaşanıyorsa, Türkiye bu denli sallanıyor, eleştiriler geliyorsa, neden gözden uzak bir yerlere artık gidilmiyor. Kendimi düşünüyorum, vallahi hemen kaçıverirdim.

Metin Hara’nın ilişki daha bism.. demeden basına yolladığı açıklaması? Bazı köşe yazarları bu açıklamanın önceden yazılmış olduğunu bile söylediler, bana da biraz, en azından bu açıklama ‘kurgu’ gibi geldi.

Onur Baştürk geçen gün yazmış, Metin Hara’nın kitabı çok yakında İngilizce olarak yayınlanacakmış. Bilmem içime kurt düşürmese de, Adriana Lima’nın yurtdışındayken çekilen birçok fotoğrafında, elinde Hara’nın kitabı olması düşündürüyor, ne yalan söyleyeyim.

Bir başka konu ise Adriana yengemizi eleştiren kızlarımız. Yine sosyal medya notlarıma bakıyorum, çoğu kızlar / kadınlar;

‘Yanında oğlu gibisin Hara’

‘Ay çocuğu almış gezdiriyor’

Gibi bir hayli ‘yaş’tan tokatlı tweet’ler atmışlar.

Fakat sevgili ve değerli kadınlarımız, birazcık araştırma yaparsanız, Metin Hara’nın yaşının 19 olmadığını öğrenirsiniz. Kendisi bugüne bugün 1982 doğumlu yani 35’i devirmek üzere. Lima ise 1981 doğumlu. Evet Hara’nın maşallahı var, 25 gibi duruyor olabilir, ama sanırsınız bizim Adriana yenge 47, Hara 23. Yapmayınız. Hem yaşı küçük olsaydı da ne önemi vardı ki?

Sevgi neydi? Sevgi ‘yol’ du, iz’di

‘Enerji’ydi..

Şimdi dilimizdeki tüm dedikoduları sakince yutuyoruz. Ve bu yol nereye gidecek bekliyoruz.

Şimdilik biz yine de asalım bayrakları kız LGBT!

Sonuçta temsil, temsildir. 

Dimi ama?

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

104 Paylaşımlar
Paylaş104
Tweetle
Paylaş
Pin