fbpx   .  

Miley Cyrus Biseksüel Olduğunu Açıkladı

 


Attığı her adım olay olan Miley Cyrus,bu kez de Paper dergisine verdiği pozlarla konuşuluyor. 22 yaşındaki Cyrus, derginin kapağında evinde beslediği Bubba Sue adlı domuzuyla birlikte yer alıyor.

Cyrus, kendi cinselliği ile ilgili en önemli ayrıntıyı henüz 14 yaşındayken keşfettiğini ve bunu annesine söylediğini itiraf etti.Cyrus “O yaştayken anneme kadınlardan da etkilendiğimi, biseksüel olduğumu itiraf ettim” dedi.
Miley Cyrus annesine durumunu nasıl anlattığını da şöyle dile getirdi: “Anneme kadınlardan farklı bir şekilde hoşlandığımı söyledim. O da bana “ne demek istediğimi” sordu. Anneme kadınlardan tıpkı erkeklerden hoşlandığım gibi hoşlandığımı söyledim.”

 

Bugüne kadar Liam Hemsworth ile nişanlanıp ayrılan Nick Jonas ve Patrick Schwarzenegger ile yaşadığı ilişkilerle de gündeme gelen Miley Cyrus kadınlarla da aşk yaşadığını söyledi. Genç şarkıcı “Ama insanlar bu ilişkilerimle hiç ilgilenmedi. Ben de bunları gün yüzüne çıkarmadım” diye konuştu.

Yaşar İşgörenler
E-Posta: yasar.isgorenler@gaymag.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.