Miley Cyrus’ın Klibinde Oynayan 85 Yaşındaki Drag Queen’le Tanışın!

 Miley Cyrus’ın Klibinde Oynayan 85 Yaşındaki Drag Queen’le Tanışın!
Digiqole ad

Yaklaşık iki hafta önce, Miley Cyrus yeni şarkısı “Younger Now”un klibini yayınladı. Diğer kliplerde Miley Cyrus’ın ön planda olmasının aksine, bu klipte arkadaki dansçılar parlıyordu.

İşte o dansçılardan biri James “Gypsy” Haake. 85 yaşındaki New Jersey’li Haake, 1980’lerde Hollywood’a taşınmadan önce Manhattan’daki kabare sahnesinde çalışmaya başladı. Haake, West Coast’a taşındıktan kısa bir süre sonra gece kulübü devresinde Mel Brooks tarafından keşfedildiğini söyledi. O günden beri “The Morning After”, “Troph Beverly Hills” ve “Evli ve Çocuklu …” filmleri de dahil olmak üzere etkileyici filmlerde yer aldı.

Haake’in en büyük iddiası ise şu; drag sanatçı ve onun Twitter biyografisi onu dünyanın en eski drag queen olarak ifade ediyor. Başlığın kendisi şüpheli olsa da, aktör-komedyen, drag olmanın ve diğer queer performans sanatının ana akım kültürün bir parçası olmadığı bir zamanda eğlence endüstrisine damgasını vurduğu açık.

İlginç bir şekilde Haake, 50 yaşına gelene kadar drag queenliğe başlamadığını ve Beverly Hills gece kulübünde bir sunucu olarak çalıştığını söyledi. 

Miley Cyrus’ın “Younger Now” klibinde oynayan Haake, Cyrus’la çalışmanın mükemmel olduğunu belirtti.

Klibi buradan izleyebilirsiniz;

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

43 Paylaşımlar
Paylaş43
Tweetle
Paylaş
Pin