fbpx   .  

Ms. Hillary İçin Pasif Olur Musunuz?

LGBT mücadelesindeki en büyük paydaşlardan birisi olan Hillary Clinton‘un yeni seçimlerde Beyaz Saray’da gözü olduğu artık resmiyete kavuştuğuna göre, Başkan adayına desteğini göstermek isteyen LGBT bireyler artık bağış kampanyası üzerinden desteğini gösterebiliyor. Amerika’nın genelinde eşcinsel bireylerin desteklemek için can attığı Hillary Clinton’a San Fransisco’dan 23 yaşında, soyadını söylemek istemeyen Ryan adındaki bir genç eşcinsel tarafından oldukça ilgi çekici bir viral kampanya başlatıldı.

You know you would #ImReady #bottomsUp #Hillary2016

A photo posted by I'd Bottom for Hillary (@bottomforhillary) on

Hillary İçin Pasif Olurum adındaki kampanya için Amerika’nın tamamındaki LGBT bireyler arasında popülerliğe kavuşmuş durumda. Ve kampanyanın adıyla ilgili karşılaştığı olumsuz tepkilere “Pasif olmak derken neyi söylemek istediğimizi eşcinseller çok iyi anlayacaktır. Pasif olmak için sevmeli ve güvenmelisiniz, ben Hillary Clinton’u seviyor ve ona oldukça fazla güven duyuyorum. Ben Hillary Clinton için pasif olurum!” diye cevap verdi.

 

Peki bizim ülkemizde de seçimler yaklaşırken siz hangi siyasetçi için pasif olurdunuz?

Bottoms for a better America!

A photo posted by I'd Bottom for Hillary (@bottomforhillary) on

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.