fbpx   .  

Ne Olursan Ol, Kendin Ol!

Aaron ve Austine Rhodes kardeşler, The Rhodes Bros adlı YouTube kanallarında “2015’le birlikte artık sadece kendimiz olmanın zamanı geldi” diyerek eşcinsel olduklarını babalarıyla paylaştı.

Los Angeles’ta yaşayan model kardeşler, Ohio’daki babalarını telefonla aradıklarında gözyaşlarına hâkim olamadı.

 

“Yeterince yakın olduğumuzu düşünüyorum, artık bunu sana anlatabileceğimi düşünüyorum. Yalnızca yüzde yüz arkamızda olmanı istiyorum” diyen Austine, “Bizi artık sevmemeni istemiyorum” diye ekledi.

“Size olan sevgim değişmeyecek”

Telefonu alıp “başka nasıl söylenir bilmiyorum ama Austin ve ben eşcinseliz, sadece bunu söylemek istedik” diyen Aaron’a babalarının yanıtı ise şöyle oldu:

“İkinizi de sevdiğimi biliyorsunuz ve bu asla değişmeyecek. Hayatlarınızı yaşamalı, yapmanız gerekenleri yapmalısınız.

“Burada oturup ‘hayır, değilsiniz’ ya da ‘nasıl olur?’ deyip ‘değişeceksiniz!’ diye tutturmayacağım. Bundan sonrası için, bu videoyla birlikte diyebileceğim şey yalnızca kendiniz olmanız.”

“Zaten normalsiniz!”

Austin, babasıyla her şeyin normal ilerlemesini söylediği zaman ise babası “zaten normalsiniz!” diyerek sözünü kesti.

Telefonu kapatıp kendilerini toplamak için 10 dakika ara verdikten sonra ikizler rahatlamış görünüyorlardı. Aaron’un sözleri açılmanın kendisine ne kadar iyi geldiğinin bir kanıtı:

“Omuzlarımdan ağır bir yük kalkmış gibi hissediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.