fbpx   .  

Neil Patrick Harris Başrol Oynayacak

NBC’de yayınlanan ‘Best Time Ever’ programının iptalinden sonra, eşcinsel aktör ekranlara geri dönüyor.

Neil Patrick Harris A Series of Unfortunate Events (Talihsiz Serüvenler Dizisi) dizisinde yer alacak ve bu kesinlikle iyi bir şey.

 

Hollywood Reporter dergisindeki habere göre, eşcinsel oyuncu, Lemony Snicket mahlaslı Daniel Handler’ın popüler çocuk kitabından uyarlanan Netflix’in yeni dizisinde başrolde yer alacak.

 

Harris, 42, üç yetimin koruyuculuğunu üstlenen üçkâğıtçı Count Olaf karakterini canlandıracak. Çocuklar ebeveynlerinin ölümleri ile ilgili cevapları ararken, Olaf çocukların miraslarını çalmak için komplolar kurar.

Bu karakteri, 2004 yılında aynı isimli sinema uyarlamasında Jim Carrey oynamıştı. Netflix’de yayınlanacak diziyi de filmin yönetmeni, Brad Silberling yönetecek.

A Series of Unfortunate Events, CBC’nin popüler dizisi How I Met Your Mother ve NBC’nin düşük reyting nedeniyle bir sezon sonra yayından kaldırılan Best Time Ever programlarında yer alan Harris’in ekranlara geri döndüğünün işareti.

13 bölümlük Netflix dizisinin ilk gösterim tarihi henüz belli değil. Ayrıca dizinin patronu olması planlanan True Blood dizisinden tanıdığımız Mark Hudis projeyi terk etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.