Netflix’in Son Zamanlarda En Çok İzlenen Yeni Programı ‘Too Hot To Handle’a LGBT Çiftler Dahil Olabilir

 Netflix’in Son Zamanlarda En Çok İzlenen Yeni Programı ‘Too Hot To Handle’a LGBT Çiftler Dahil Olabilir
Digiqole ad

Netflix’in ‘randevulaşma’ konulu çok konuşulan şovu Too Hot To Handle, son günlerde birçok izleyicinin vazgeçilmezi oldu. Şovda on katılımcı bir adaya yerleştiriliyor ve bu katılımcılardan birbirleriyle yatmamaları ve birbirleriyle duygusal ilişki kurmamaları gibi görevleri, büyük para ödülü için yerine getirmeleri isteniyor.

Şov, aynı zamanda yarışmacılara öpüşme veya mastürbasyon yapma gibi cinsel eylemleri de yasaklıyor. Bu tarz eylemlerin yapılması ise para ödülünün kesilmesi gibi sonuçlar barındırıyor.

Too Hot To Handle’da Francesca Farago ve Haley Cureton isimli iki kadın yarışmacı, ‘intikam’ amacıyla geçtiğimiz günlerde öpüştü. Haley hem erkeklerle hem de kadınlarla ilişkilere açık olduğunu itiraf etti.

Şovun sunucusu Desiree Burch, diğer sezonlarda eşcinsel çiftler bulunabileceğini açıkladı.

Radio Times ile yaptığı röportajda Burch,

“Şovun daha kapsayıcı olmasını isterim. Farklı ülke ve kültürlere açılabiliriz. Farklı cinsel yönelimlere sahip insanlara şovda yer verebilir ve işe yarayıp yaramıyor mu görebiliriz, dedi.

“Bunu deney olarak yapabileceğimiz birçok farklı yol bulunuyor ve şovu büyük bir kitle izlediği için seyirciler, insanların duygusal olarak birbiriyle nasıl bağlantı kurduğunu görebilirler,” diye ekledi.

Too Hot To Handle’ı Netflix’ten izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

18 Paylaşımlar
Paylaş18
Tweetle
Paylaş
Pin