fbpx   .  

Netflix’in Yeni Yıldızı Her Anlamda Göz Dolduruyor

Merhaba ve günaydın! Lütfen Joaquin Ferreira’nın bu fotoğrafının bir dakikalığına keyfini çıkartın. İçinizden bir ses kim ki bu diyor, duyar gibiyim, iyi ki sordunuz. Joaquin eski futbolcu ve rugby oyuncusu, Arjantin’li şimdiyse oyuncu olarak çalışıyor ve Netflix’in ilk İspanyol dilindeki projesi Club de Cuervos’ta her anlamda gözlerimizi dolduran ismi.

Morning! Foto by @victorozuna ?

A photo posted by Joaquin Ferreira Oficial (@soyjoaquinferreira) on

Dizi genel olarak bir spor kulübünün sahibi ölmesinin ardından yaşananları ve ailevi durumları anlatıyor ve Joaquin de ‘El Potro’ takımında oynayan bir futbolcuyu canlandırıyor. Buraya kadar herşey normal ancak Netflix’in kendisiyle anlaşması gereği bazı sahnelerde Joaquin tamamen çıplak karşımızda ve tabii ki bazı internet kullanıcıları penisinin tüm haşmetini görmemiz için bu anları ölümsüz GIF’lerle taçlandırdılar.Eğer görmek isterseniz bu bağlantıdan görebilirsiniz.

 

Book actor #MiArteEnTodasPartes #actor #artist #actorlife #actoracting #model @victorozuna

A photo posted by Joaquin Ferreira Oficial (@soyjoaquinferreira) on

Oldukça haşmetli değil mi? Eğer tamamını izlemek isterseniz Netflix’te şu an hali hazırda 13 bölümü yayınlanmış durumda ve her bölümde buna benzer 4-5 sahne var, bu da hop oturup hop kalkmanıza yeter de artar bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.