Popnografi

Nicki Minaj, Cardi B ile Olan Kavgası Hakkında Konuştu

GMag
Yazar: GMag

Nicki Minaj geçtiğimiz pazartesi katıldığı radyo programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bilmeyenler için son olayları özetlemek gerekirse, New York Moda Haftası’ndaki partide Cardi B ile Nicki Minaj arasındaki gerginlik, Cardi’nin Nicki’ye ayakkabı fırlatmaya kalkması ile sonlanmıştı. Böylesi bir tartışmanın sebebi ne ola ki diye düşünürken, Cardi’den Instagram üzerinden bir açıklama gelmişti.

“Çocuğuma, anneliğime, kızıma nasıl bakacağıma dil uzatırsanız yanınıza bırakmam.”

Nicki ise suskunluğunu geçtiğimiz pazartesi bozdu.

“Sadece şunu söylemek istiyorum. Kendimi hiç bu kadar aşağılanmış hissetmemiştim. Bu anı ve o insanların bakışlarını asla unutamayacağım.”

“Kimsenin çocuğuna dil uzatacak biri değilim. Bunun bana yakıştırılması da çok üzücü çünkü böyle ithamlar bana yapıldığında insanlar inanmaya dünden hazır, bunu biliyorsunuz. Ben bir palyaço değilim. Palyaçolar başkalarının çocukları ile uğraşır. Kimsenin çocuğuna dil uzatmadım.”

“Hayatının en güzel anlarından birini yaşamışsın, yavrunu dünyaya getirmişsin. İki hafta sonra üç kadına saldırmak neyin nesi? Bir tanesi de moda haftasında? Sen bunu yaparsan insanlar nasıl bizim kültürümüzle dalga geçmez?”

Hayatının ve kariyerinin en iyi döneminde gösterdiği bu tavır nedeniyle Cardi B’nin psikolojik yardıma ihtiyacı olduğunu düşünen Minaj, duruma ve açıklamalara bir hayli içerlemiş gözüküyor. 

1 Yorum

Yorum Yaz

20 Paylaşımlar
+1
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin