Nico Tortorella ‘Biseksüelliğimle Gurur Duyuyorum!’

 Nico Tortorella ‘Biseksüelliğimle Gurur Duyuyorum!’
Digiqole ad

The Love Bomb’ın sunucusu, başkalarına karşı sorumluluk hissetmeden kendi olma yolunda.

Hem kadın hem de erkeklerle ilişki yaşayan biri olarak Nico Tortorella, kendi vücudu konusunda daha rahat hissediyor, ve herkesin de böyle olmasını umuyor!

Genç yıldız PrideSource’a verdiği röportajda, biseksüel etiketiyle her yerde rahat olduğunu ve bununla gurur duyduğunu söyledi.

”İnsanlar aşk konusunda fazla biçimciler, onlara göre aşk tek bir şekilde olmalı; evlenmelisin, çocukların olmalı ha tabi bir de karşı cinsinle evlenmelisin! Bu hikaye çoğu insan için geçerli değil!” diyen Tortorella, kendisi için bazı sınırları dışına çıkmanın zor olduğu ve insanlar için de bu tabuları yıkmanın zor olmasını da anladığını ekliyor.

”Şunu netleştirmek isterim ki, benim için de hiçbir zaman kolay olmamıştı. 8-11 yaşlarındayken kekemeydim. Hiçbir oyunda rol alamıyordum bu durumda evde yalnız yaşadığım cinsellik elimdeki tek şeydi. Onun dışında gördüğüm, duyduğum her şey itici geliyordu bana. Büyük İtalyan bir ailede büyüdüm, hiç eşcinsel bir akrabam-tanıdığım olmadı, kısaca ortada öyle bir şey var olmuyordu bile.”

”Problem gerçekten büyüktü.”

”Evden ayrıldıktan sonra bir karar verdim: başkalarının düşündüklerini umursamadan kendim olacaktım, ve adım adım buna yöneldim!”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

51 Paylaşımlar
Paylaş51
Tweetle
Paylaş
Pin