fbpx   .  

Nico Tortorella ‘Biseksüel Olarak Daha Rahatım..’

Daha önce, bu yılın başında kendisini “cinsellik konusunda değişken” olarak tanımlayan genç yıldız Nico Tortorella, sonrasında kendisini biseksüel olarak tanımladığını ve bu terimle daha rahat hissettiğini söyledi.

28 yaşında oyuncu, Vulture ile yakın tarihli bir röportajda, kimliğini açtı ve ilk cinsel tecrübesinin bir erkekle olmasının, romantizm çerçevesinde gerçekleşmediğini söyledi.

 

sexy-pics-of-younger-nico-tortorella-to-get-you-through-the-year-november-3

 

“Bu kulağa kötü geliyor ama, ben gerçekten onun mücadele ettiğini biliyordum,” dedi. Ve ben, ‘Onunla bağlantı kurarsam, belki onun için işleri kolaylaştırabilirim’ şeklinde düşünmüştüm.

Tortorella sözlerine şöyle devam etti,  “Bağlandık. Hiçbir strateji yoktu. Ben ‘Sorun değil. Dün gece olanlar nasıl biri olduğunu göstermez. Neden üzerine çok fazla yük alıyorsun? “bu gerçekleşirken ben, ‘Ah evet, bu konuda herkesten farklı bir şekilde düşünüyorum’ gibi” hissettim.

Daha önce Kyle Kreiger ile ilişki yaşayan Tortorella, cinselliğiyle ilgili kendini biseksüel olarak tanımlamaktan mutluluk duyduğunu söylüyor.

12599230_1676068999330621_2062952390_n

Scream 4 aktörü; “Bunları her konuştuğumda (cinsellikten bahsediyor) kendimi biseksüel olarak tanımlıyorum” dedi.

“Biseksüel sözcüğünü bu kadar uzun süre kullanmaktan çekiniyorum, çünkü bizim nesilde olumsuz bir çağrışımı var. İnsanlar LGBT’deki ‘B’ için o kadar uzun zamandır savaşıyorlardı ki, ben onu atacak, yok sayacak kişi olmayı reddediyorum, çünkü artık daha renkli bir sözcüğüm olduğunu düşünüyorum. “

Bununla birlikte evlenmeye, ya da bir erkekle beraber bir çocuk sahibi olacağına inanmıyor, ve ekliyor: “Çoğunlukla erkeklerle takılmayı sevmiyorum bile.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.