Olimpik Yüzücü Ian Thorpe ve Sevgilisi Taşıyıcı Anne Arayışında Olduklarını Açıkladı

 Olimpik Yüzücü Ian Thorpe ve Sevgilisi Taşıyıcı Anne Arayışında Olduklarını Açıkladı
Digiqole ad

Avustralya’nın en bilindik Olimpik sporcularından Ian Thorpe, partneri ile bebek sahibi olmak istediklerini açıkladı. Eski yüzücü, partneri Ryan Channing ile taşıyıcı annelik için arayış içinde. 

Yüzücülük kariyerini noktaladıktan sonra gay olduğunu açıklayan Avustralyalı sporcu, zorbalık karşıtı ve evlilik eşitliğini destekleyen kampanyalarda da yer aldı.

Çift, Daily Mail’e verdiği röportajda Avustralya’da izin verilmediği için Los Angeles’ta taşıyıcı anne aradıklarını dile getirdi. 

Channing: “Baba olmak ikimizin de istediği bir şey.”

“Ne yazık ki Avustralya’daki yasalar iki erkeğin taşıyıcı anne bulmasına izin vermiyor. Bu nedenle taşıyıcı anne arayışımız için California eyaletine başvurduk.”

Ryan Channing

36 yaşındaki Thorpe, çift olarak bir süredir aile hayalleri kurduklarını fakat hep “henüz erken” diyip ertelediklerini belirtti. Thorpe, 2014 yılında Michael Parkinson’un TV programında gay olduğunu açıklamıştı.

Eski yüzücü ve partneri, Avustralya’da evlilik eşitliği için gerçekleşen referandumun kampanya yüzü olmuştu. Çiftin yer aldığı kampanya reklamının en vurucu cümlesi “Her Avustralyalının sevdiği kişi ile evlenmeye hakkı var” olmuştu.

Biz de biraz değiştirip, “Her insanın sevdiği kişi ile evlenip aile kurmaya hakkı var.” demek istiyoruz. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin