fbpx   .  

Olimpiyat Madalyalı Jimnastikçi Eşcinsel Olarak Açıldı

Olimpiyat madalyalı sporcu erkek arkadaşının doğum gününü kutlarken ilişkilerini de onayladı.

Brezilyalı Jimnastikçi, Ekim’de paylaştığı İnstagram gönderisinde pazarlama analizcisi Joao Otavio Tasso’nun doğum gününü kutlarken aşklarını da şu cümlelerle açıkladı:

 

“Her zaman birlikte umursamadan vakit geçirebildiğim bu insanın doğum gününü kutluyorum. Hastalıkta ve sağlıkta, iyi günde ve kötü günde, yoksullukta ve bollukta yemini bize hiçbir zaman uymasa da hala birlikteyiz. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. Her zaman senin olacağım.

Tebrikler Joao, hep hayatımda olduğun inanılmaz kişi olmaya devam et, akrep (burcu bahane etmek her zaman iyidir) olsan bile. Biz birlikteyiz. Seni seviyorum @joaootaviotasso.

#love #pride #birthday #team #boyfriend #superman”

28 yaşındaki Nory’nin LGBTİ+ spektrumundaki yönelimi hakkında kesin bir fikrimiz olmasa da Tasso ile olan ilişkisi konusunda açılması çok güzel.

2016’da Nory hakkında, “Brezilya’lı Erkek Arkadaşım” diyen A.B.D’li jimnastikçi Simone Biles sonradan yaptığı açıklamada bu terimi öylesine kullandığını ve Nory’le sadece arkadaş olduklarını söylüyor.

Nory vücudunu sergilemekten çekinen birisi değil ve olimpiyatları takip eden eşcinsel erkeklerin de favorilerinden biri. Jimnastikçiliğin yanında modellikte yapan Nory, bir idman sırasında kırdığı burnundan sonra modelliğe bir süre ara vermiş.

Nory şimdiye kadar üç olimpiyatta yer aldı ve 2016 Rio Olimpiyatlarında Bronz, 2019 Dünya Şampiyonasında ise altın madalya kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.