OnlyFans’e Katılan Tyler Posey: Benimle Birlikte Islanın

 OnlyFans’e Katılan Tyler Posey: Benimle Birlikte Islanın
Digiqole ad

Teen Wolf’un yıldızı ünlü içerik paylaşma platformuna katıldı.

Eğer Teen Wolf oyuncusu Tyler Posey’in yaşamına daha samimi ve özel bir göz atmak istiyorsanız, bugün şanslı gününüz, zira ünlü oyuncu OnlyFans’e katıldı.

https://www.instagram.com/p/CFsA-JljZgG/?igshid=1fazn9toldo8l

Yakın zamanda STARZ’ın oldukça kuir dizisi Now Apocalypse’te oynayan ve daha önce Instagram’da paylaştığı üstsüz fotoğraflarla dikkat çeken 28 yaşındaki oyuncu, sosyal medya üzerinden ünlü paylaşım platformu OnlyFans’e katıldığını duyurdu:

Tyler duyurusunda ‘Siz istediniz, ben yaptım. Artık OnlyFans’im var. Bio’mdaki linki takip edin ve benimle birlikte ıslanın!’ dedi.

Oyuncu platforma katılmasıyla ilgili resmi bir açıklamada ‘Oldukça fazla hayranımın Instagram fotoğraflarıma OnlyFans’e katılmam gerektiğiyle ilgili yorum yaptığını gördüm. Ben de bunu hayranlarımla daha da yakınlaşmak için çok iyi bir fırsat olarak gördüm. OnlyFans’te benim gibi daha fazla insanla iletişim kurma ve normalde konuşmayacağım şeyler hakkında konuşma fırsatım oluyor. Eşsiz içerikler yaratmayı ve arkadaşlarımla iş birliği yaparak hayranlarıma eğlenceli bir deneyim yaşatmayı umuyorum,’ dedi.

Bilmeyenler için, OnlyFans gittikçe popülerleşen, içerik üreticilerinin başka sosyal medya platformlarında paylaşmak istemedikleri özel içeriklerinden para kazanmalarını sağlayan bir web sitesi. Platformu her çeşit sanatçı ve yaratıcı kullansa da, Cardi B, Shea Coulee ve Bella Thorne platformdaki bazı ünlü isimlerden. Site genellikle yetişkin aktörler ve seks işçileriyle özdeşleşmiş durumda.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

16 Paylaşımlar
Paylaş16
Tweetle
Paylaş
Pin