Örümcek Adam Andrew Garfield Gay Mi?

 Örümcek Adam Andrew Garfield Gay Mi?
Digiqole ad

Aslında kendisini neden daha önce keşfetmedik diye düşünüyoruz. Komik, tatlı bir surat, harika ışıl ışıl saçlar, fit bir vücut, birde üstüne Örümcek Adam. Dünyayı kurtarıyor falan.

Andrew Garfield’ı, Ryan Reynolds’a verdiği, ‘Takma kafana, Altın Küre alamasan da seni seviyorum’ öpücüğü ile yakın kadrajımıza aldık. Hakkında son 6-7 aydır gay mi? dedikoduları tam hız devam ederken, biz kendisine ufak bir özür borcu olarak, bu içeriği hazırladık.

Affet bizi spidey!

giphy (1)

Andrew, 1983 yılında Los Angeles’da doğdu. İlk yıllarda iyi bir jimnastikçi olan Garfield, baktı ki bu konuda fazla iyi değil kendini, Central School of Speech and Drama okuluna attı.

giphy

Andrew, 2005 yılında ilk kez Channel 4’ün gençlik draması olan Sugar Rush’da rol aldı. İzleyicinin dikkatini çeken Andrew, 2007 yılında 2 bölüm kült dizi Doctor Who’da Frank rolünü oynadı.

giphy (2)

Tabii takdir edersiniz ki, bu genç yakışıklı çocuk sadece televizyon yapımcılarının değil, ünlü dergilerin de dikkatini çekmeye başlamıştı. Andrew, Aralık 2009 Vogue sayısında modellik yaptı.

giphy (3)

Ve sunuculuk..2010 MTV Video Müzik Ödülleri’ni Jesse Eisenberg ve Justin Timberlake ile birlikte sundular.

giphy (4)

David Fincher imzalı ve 3 Oscar ödüllü Sosyal Ağ ( Facebook) filminde, Eduardo Saverin karakteri ile 2 BAFTA adayı oldu.

giphy (5)

Yeni Örümcek Adam serisi için Peter Parker rolüne seçildi. Marc Webb’in yönettiği ve Emma Stone ile baş rolünü oynadığı İnanılmaz Örümcek Adam, 6 Temmuz 2012’de sinemalara girdi. 

giphy (6)

Fakat Sony, İnanılmaz Örümcek Adam 2’nin sinemada isteneni elde edemediğini söyledikten sonra, Örümcek Adam’ın sinema haklarını Marvel’a verdi ve yeni çıkacak Örümcek Adam serisinde Andrew Garfield’ın olmayacağı açıklandı.

giphy (7)

Ama bu 33 yaşındaki süper seksi adamı takip etmeyeceğimiz anlamına gelir mi? tabii ki hayır. Özellikle kafasına her estiğinde, ve çekinmeden, bir çok erkeği öperken…

giphy (8)

Hem de hiç ara vermeden..

https://www.youtube.com/watch?v=DpUrBVmc5tw

Onu izlememiz için bir çok nedenimiz var. Örümcek adamlarda göbek atar.

giphy (10)

Jennifer görmesin. Ağlar. Nicki Minaj hayata küser. Kim Kardashian kendini ufak bir kapsül içinde uzaya fırlatır.

giphy (9)

Seni seviyoruz enduruv. Hadi bize de, o herkese verdiğin tatlı, küçük öpücüğünü ver.

giphy (11)

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin