fbpx   .  

Outdo You In 2015

Kullananlar bilir, Nike+ app müdahil olduğu Nike ekosistemiyle birlikte, hangi sporla uğraştığınıza bakmadan hedefinize ulaşmak için gereken tüm motivasyonu sağlamaya her daim hazır ve nazır.

Yeni yılda da bu noktada ilerlemeye karar veren Nike+, illüstrator McBess ile bir iş birliği gerçekleştirdi ve tüm uygulama genelinde topladığı datayı, her bir datanın ait olduğu kişi özelinde kullanarak; kişiye özel videolar yaratmayı hedefliyor. 2014 yılı boyunca hedefine ulaşan ya da çok yaklaşanları, 2015’te de kendi rekorlarını kırmak için motive etmek için hazırladığı kişiye özel videoları; lokasyon, hava, gerçekleştirdiğiniz aktivite gibi kişiye özel ve değişken datalar üzerinden hazırlıyor. Böylece aynı spor dalıyla ilgilense dahi, farklı şehirlerde yaşayan kişiler birbirinden tamamen farklı videolara sahip oluyor. Videoların her biri kişiye özel olsa da, genel çerçevede karşımızda tek bir gerçek beliriyor: Spor; disiplin, emek ve tutku gerektirir ve ne kadar isterseniz o kadar alırsınız, koşullar ne olursa olsun…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.