fbpx   .  

Oyuncu Avan Jogia Sosyal Medyadaki Zamirlerini Güncelledi

Nickelodeon hayranları onu Beck Oliver olarak tanıyor.

Nickelodeon’un sevilen dizisinde Beck Oliver rolüyle tanınan Avan Jogia, TikTok (@avan.jogia) ve Instagram’da (@jogia) zamirlerini sessizce he/they olarak güncelledi. Oyuncu ayrıca bir TikTok videosunu sesli bir etiketle paylaşarak şunları söyledi: “Ben bir erkeğim, ben bir erkeğim, ben bir erkeğim. Akıl hastalığı gibi şeylere bulaşmam.”

Jogia videonun alt yazısında ise şunları yazdı:

 

“Dürüstçe değil ve eğer gerçek olursam? Muhtemelen o akıl hastası şeylere giriyorum…”

Farklı izleyiciler Jogia’nın şifreli TikTok videosundan ve başlığından farklı sonuçlar çıkarabilir. Bu noktada, aktörün herhangi bir cinsel yönelim ya da cinsiyet kimliği konusunda “açıldığını” iddia etmek sorumsuzluk olur.

 

Bununla birlikte, Jogia hem Instagram hem de TikTok’ta zamirleri he/they olarak güncelledi – bu herkesin görebileceği kadar açık.

Jogia kariyeri boyunca Zombieland gibi filmlerde rol aldı: Double Tap, Shaft ve Resident Evil: Welcome to Raccoon City gibi filmlerde rol aldı. Ayrıca Tut, Ghost Wars ve Now Apocalypse gibi TV dizilerinde de rol aldı.

Aslında Jogia, Starz’ın Now Apocalypse dizisinde Ulysses adında kuir bir ana karakteri canlandırdı ve bize Ulysses ile Ford (Beau Mirchoff tarafından canlandırılan) arasındaki öpücük gibi pek çok nefis sahne verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.