Oyuncu Busy Philipps, 12 Yaşındaki Çocuğunun Eşcinsel Olduğunu Açıkladı

 Oyuncu Busy Philipps, 12 Yaşındaki Çocuğunun Eşcinsel Olduğunu Açıkladı
Digiqole ad

Dawson’s Creek ve Cougar Town’la tanınan oyuncu Busy Philipps, 12 yaşındaki çocuğu Birdie’nin eşcinsel olduğunu ve they/them zamirlerini kullandığını söyledi.

Philipps, “Her şeyi kazandığımı hissediyorum çünkü Aman Tanrım bu kişiyi tanıyorum ve BU ebeveyn olmanın sihri” dedi.

Busy Philipps is Doing Her Best adlı podcast’inde, ‘they/them’ zamirlerini kullanan açık bir çocuğu olduğunu söyledi ve “sonunda hayat açısından daha büyük şeyleri anlıyormuş gibi hissediyorum,’ dedi.

Philipps, daha önce toplum içinde Birdie’den bahsederken yanlış zamirleri kullanmasının ‘derin bir konuşmaya’ sebep olduğunu da söyledi.

“‘Biliyorsun Bird, zamirleri pek beceremiyorum’ dedim, çünkü Birdie they/them zamirlerini kullanmak istediğini söyledi ve ben bunu yapmadım, çünkü benim kamusal bir kişiliğim var ve Birdie’nin eğer istemezse ailemiz ve arkadaşlarımız dışında kimseye cevap vermek zorunda kalmasını istemedim,’ dedi.

“Sonra Bird’se ‘Açık bir eşcinsel olduğumdan bahsedebilirsin. Zamirlerimden bahsedebilirsin, benim için sorun yok,” dedi.

Philipps, Birdie’ye “tatmin olmuş ve mutlu” hissetmek için hayatını seçtiği şekilde yaşayabileceğini söyledi.

“Hiç kimse, gördüğü veya sizin için modellenmiş herhangi bir şeye benzemek zorunda değil. Sizi tatmin edecek ve mutlu hissettirecek şeyleri siz seçersiniz.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 Paylaşımlar
Paylaş17
Tweetle
Paylaş
Pin