Pazar Günü Erkek Arkadaşınızla Yapabileceğiniz Aktiviteler

 Pazar Günü Erkek Arkadaşınızla Yapabileceğiniz Aktiviteler
Digiqole ad

Bu içeriğimiz tabi ki sevgilisi olanlar için. Yani olanlara mutluluklar, olmayanlara ise en kısa sürede, hayatlarını paylaşabilecek birini bulmaları dileklerimizi ileterek, bu haftasonu sevgilinizle neler yapabilirsiniz, onları yazacağız. Elimizde İstanbul gibi muhteşem bir şehir var, seçenekler bol, hava en güzel zamanında, soğuk ama ısırmıyor, e malum ay ‘KASIM‘ ‘AŞK‘ ise bu havada ve mevsimde bir başka..

Eğer Cumartesi gecesi partilediyseniz ve geç kalktıysanız, hiç bir şey yapamazsınız. Güzel bir kahvaltı ve bolca Netflix, kanepede koyun koyuna, battaniye altında, elinizde çay veya kahveler ile harika romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sizi gidi ev kedileri sizi.

5659750291

Erken kalkan dinamik çiftlerimiz içinse, oturduğunuz semte göre değişkenlik gösterse de, son yıllarda bizce en yaygın olan haftasonu etkinliği bisiklet sürmek olabilir. Bostancı sahili bu etkinlik için biçilmiş kaftan (hava buz gibi demeyin, pastırma güneşleri hala devam ediyor, kalın giyinin ve hemen dışarı çıkın) bisiklet sürmeyi sevmiyorsanız o halde sahil kenarında oturarak, denizi izleyebilirsiniz.

giphy-8

İstanbul dışına çıkmaya ne dersiniz peki? Polonezköy’de bir kahvaltı? doğa ile iç içe, sahanda yumurta ve bolca peynir! vallahi harika.

3

He yok biz şehirin karmaşası ile gayet mutluyuz, yakınlarda olalım diyenler içinse, pazar günü öne çıkan bir kaç etkinlik önerisi verebiliriz.

16115503uzunhacgmail-com

İstanbul Moda Filmleri Festivali Zorlu Psm’de 12.00’dan sonra kapılarını açıyor, biraz müzik ve mümkünse Rock olsun diyorsanız, Mütevazi rock yapıyoruz ya da tam tersi olabilir!” mottosuyla 2013 yılında yola çıkan Yökş, Şarkı Sergisi’nde sevenleriyle buluşuyor! bu etkinlikte Pazar günü saat 15:30’da Zorlu Psm’de olacak.

sergi-poster-700x900-193 y3-193

Dipnot: Şarkı sergisi 2 Aralık’a kadar Zorlu PSM galeri alanında ziyarete açık olacak. Bilginize.

Her neyse yok bir türlü buda olmadı, hala kafamıza göre bir şey yok dediniz. Tamam o halde kafa yormaya devam edelim. Ama bizi de fazla zorlamayın, malum kış, yani seçenekler çok kısıtlı. Evet klişe gelebilir, bu hep yaptığımız bir şey de diyebilirsiniz, fakat kış’ın sinemaya gitmek bizce fazla romantik ve keyifli.

Bu hafta şansımıza hep farklı kategoriden filmler gösterimde.

Çocuk ruhluysanız veya sevgiliniz hala koca bir bebekse mesela kesinlikle Troller’i izlemelisiniz.

trolls_movie

Biraz macera ve DC Comics rüzgarları essin istiyoruz diyorsanız, Doktor Strangle?

mm17696

Peki ya Türk filmleri? Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Ekşi Elmalar’da hala gösterimde.

yilmaz-erdogan-dan-eksi-elmalar-surprizi-7513478

Korkmak isteriz, hem bu bahaneyle sarılmak, daha bir yakın olmak isteriz derseniz, bakın şey giriyormuş bu hafta gösterime, Lanetli Ev (ne kadar da bilindik bir isim farkındayız) ama ya güzelse?

11603_8458_enbuyuk

Fantastik Canavarlar Nelerdir? Nerede Bulunurlar’ı unuttuk. Dumbledore’un gençliğinin anlatıldığı filmde, Johnny Deep sevgilisini oynayacaktı? bilmiyoruz ne oldu? (spoiler olmasın) bir gidin de bize de anlatın.

FANTASTIC BEASTS AND WHERE TO FIND THEM

Beraber spora gidebilirsiniz mesela olmaz mı? bu birazcık ‘Seksi’ bir aktivite olabilir. Bol ter ve sonrası ‘Duş’ bizce hiç bir mahsuru yok.

giphy-3

Yürüyün, sonunu bilmediğiniz, en sevdiğiniz bir yolda, sevgiliniz ile yürüyün. Belki Starbucks’dan aldığınız sıcak bir içecek size eşlik eder. Kimsenin olmadığı zamanlarda öpüşün (ya da herkesin içinde öpüşün) Buradayız alışın tadında.

giphy-1

Eğer aileniz sizi biliyor, erkek arkadaşınızı tanıyorsa, (hayal değil böyle aileler ve eşcinseller var, hemen çemkirmeyin) harika bir haftasonu yemeği ile bir araya gelip, kuzenlerinizi görebilir, bolca eğer varsa bebek sevebilirsiniz.

giphy-5

Sevgiliniz tam bir bilgisayar kurdu ve evde pineklemeyi seven biri ise, o bilgisayar başında zaman geçirirken, sizde evi temizleyin, kitap okuyun, arada gidip onu öpün ne bilelim işte yapın bir şeyler.

giphy

Hiç bir şey yapmak istemiyorsanız, ne yapacağınıza bir türlü karar veremediyseniz, sevgilinize kafayı takın! saçıyla başıyla oynayın, onunla ilgilenin, oyunlar oynayın falan.

giphy-4

Amaaan. Sevişin gitsin.

giphy-9

İyi haftasonları.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

38 Paylaşımlar
Paylaş38
Tweetle
Paylaş
Pin