Peruklarınıza Tutunun! RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race’in Fragmanı ve Yayın Tarihi Açıklandı!

 Peruklarınıza Tutunun! RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race’in Fragmanı ve Yayın Tarihi Açıklandı!
Digiqole ad

RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race, bu ay VH1’e geliyor.

Geçtiğimiz hafta VH1 tarafından dört bölümlük bu yarışma için “bir grup ünlü kalplerini ve zihinlerini açacak, ardından drag queene dönüşerek içlerindeki vahşi kraliçeyi ortaya çıkaracaklar,” şeklinde bir yazı paylaşıldı.

“Ünlü isimlerin hepsi güzel, güçlü ve ilham almış bir şekilde podyuma çıkacak ve drag olmanın kendi özlerini değiştirmediğinin farkına vararak aslında kim olduklarını ortaya çıkaracaklar.”

Şovda yer alacak ünlü isimlerin hepsi “America’s Next Celebrity Drag Superstar” unvanını alabilmek için rekabet edecek ve bu süreç içerisinde “Queen Supreme”lerden yardım alacak. Queen Supreme’ler arasında Alyssa Edwards, Asia O’Hara, Bob the Drag Queen, Kim Chi, Monét X Change, Monique Heart, Nina West, Trinity the Tuck, Trixie Mattel ve Vanessa Vanjie Mateo gibi isimler bulunacak.

RuPaul,

“Bu ünlü isimleri gerçekten yarıştırdık! Çünkü kim olursan ol, ne kadar ünlü, karizmatik, eşsiz ya da yetenekli olursan ol, sahnede vahşi bir drag olmak zorundasın,” dedi.

RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race’e ek olarak daha önce yarışmanın RuPaul’s Drag Race: All Stars, RuPaul’s Drag Race UK gibi versiyonları çıktı ve yakında Drag Race Canada isimli bir versiyonu da yayında olacak.

Harry Styles’ın da yarışmaya dahil olacağı dedikoduları ortalığı kasıp kavururken, bu ünlü yarışmacıların kim olduğunu görmek için hala beklememiz gerekiyor. Yarışma, 24 Nisan tarihinde başlayacak.

RuPaul’s Secret Celebrity Drag Race’in fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin