fbpx   .  

Pes Dedirten Araştırma: Lezbiyenlerin İçlerinde Erkek Hayaletler Var

Her sabah uyanıyor ve aşağıdakileri hissediyor musunuz: Bu varoluş düzlemine fiziksel olarak dayanamama hissi, yürürken sizi takip eden bir şey olduğu hissi ve çıktığınız herhangi bir erkeği hiç haber vermeden hayatınızdan çıkartmak için bir arzu?

Cevaplarınız evet ise, “kesinlikle” meşru bir bilimsel kuruluş olan Spiritual Science Research Foundation’a göre bir hayalet tarafından ele geçirilmiş olabilirsiniz.

 

2020’de “koronavirüs için birincil sebebin ruhsal boyuttaki güçlü negatif enerjiler olduğunu” söyleyen dernek, LGBTİ+ olmanın asıl nedeninin de görünüşte ruhlar tarafından ele geçirilme olduğunu da buldu.

Bu akıl almaz “araştırmaya” göre (evet, kesinlikle tartışılmaz bir “gerçek”), eşcinsel erkeklerin yüzde 85’i hayaletler tarafından ele geçirilmiş. Ayrıca bu hayaletler sizi diğer birçok renkli günahın yanı sıra zamanın “yüzde 100” katili yapıyor.

“Eşcinsel hayaletler katildir, bolca küfür ederler ve çıplak olmaktan keyif alırlar.”

“Araştırmacılar”, “Bazı erkeklerin eşcinsel yöneliminin arkasındaki ana nedenin, kadın hayaletler tarafından ele geçirilmeleri ve diğer erkekleri çekici bulanın aslında kadın hayaletler” olduğunu yazdı.

Benzer şekilde, çalışma daha sonra lezbiyenlerin yönelimini açıklayarak “içlerinde erkek hayaletlerin” olduğunu iddia etti.

Makale, hayaletin “eşcinsel davranışlar üretmek için kişinin normal davranışlarını baskıladığını” açıkladı.

Ama bu sinir bozucu hayaletler, günlerimizi uzay boşluğunda savrulan bu kaya parçası üzerinde geçirmemizi neden istiyor? Tabiki bize günah işletmek için, çünkü yapacak başka ne var ki.

Bu doğru, burada gerçekten kötü şeylerden bahsediyoruz. Affı olmayan çok ağır suçlardan. Örneğin, araştırmacılar, eşcinselliğin çoğu zaman “küfür kullanmaya” davetiye çıkardığını belirtti. Ah, dehşet! Lütfen kilise büyüklerini uyarın!

Diğer “eşcinsellikle ilgili günahlar” arasında LGBTİ+ kişilerin yüzde üçünün “diğerler insanların yanında çıplak” olmak istemesi– bu artık ne anlama geliyorsa – ve yüzde 13’ünün birine saldırmak istemesi yer alıyor.

Görünüşe göre tüm LGBTİ+ bireyler bu şeytani hayaletler yüzünden “katil” olacak. Ancak, bir suçtan tutuklanmanız halinde hayaletin suç ortağı olarak sayılıp sayılmayacağı bulgularda belirsizliğini koruyor 🙂

Ayrıca, “hayaletlerin etkisinde olan” LGBTİ+ bireyler, “onlara eşcinselliklerini utanmaz ve hatta saldırgan bir şekilde sergilemeye teşvik edecek düşünceler veren, negatif enerjilerden etkilenmeye daha yatkındır”.

Bu tür gösteriler, Spiritual Science Research Foundation’ın “teşhircilik ve narsisizm”in halka açık “vitrinleri” olarak kabul ettiği Onur Yürüyüşleri ve festivalleri içeriyor.

Onur yürüyüşleri “10 kilometreye kadar negatif enerji yayar ve “şehir üzerindeki negatif enerji artarak eninde sonunda 10 kilometreden daha uzağa yayılır”.

Tamam, peki ürkütücü bir hayalet tarafından ele geçirildim, bu konuda ne yapmalıyım?

“Bir hayalet tarafından ele geçirilen kuir halkının yüzde 85’inde olup olmadığımı nasıl bilebilirim?”

Artık üzülmeyin. Vakıfa göre, ürkütücü bir varlık tarafından ele geçirilmiş olduğunuza dair işaretler arasında düşük enerji seviyeleri, depresyon nöbetleri, finansal kayıp ve dürtüsel davranışlar yer alıyor.

Başka bir deyişle, 2021 yılında hepimiz mahvolduk – bugün yerel şeytan çıkarma uzmanınızı arayın.

Örgütün, ruhani sözler söylemek veya hipnoterapi de dahil olmak üzere, korkunç durumunuzun üstesinden gelmek için birkaç yararlı yöntemi var: “Karşı cinse karşı fiziksel çekicilik sağlamak, önceki eşcinsel deneyimlerin anılarını silmeye ve onları heteroseksüel olanlarla değiştirmeye yardımcı olacaktır.”

Ama içinizde yaşayan hayaletten memnunsanız, umarız bugün bu çalışma moralinizi yükseltmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.