İzleyin: Planlanmış Ebeveynlikle İlgili Trans Model Hari Nef’in Oynadığı Kısa Film

 İzleyin: Planlanmış Ebeveynlikle İlgili Trans Model Hari Nef’in Oynadığı Kısa Film
Digiqole ad

CFDA, Anna Wintour ve Diane Von Furstenberg gibi isimler tarafından sergilenen ”Moda Planlanmış Ebeveynliğe Destek Oluyor” serisini yayınladı. Bu seriden sonra yani bu senenin başlarında moda endüstrisi kadın sağlığı organizasyonuna destek göstermeye devam etti. New York merkezli Proenza Schouler markası, Planlanmış Ebeveynlik ile ilgili bir video yayınladı.Videoda katılımcılar feminenlik, cinsellik ve bugünün dünyasında kadın olmak hakkında konuştu.

Harley Weir tarafından yönetilen A Film for Planned Parenthood of New York City, Camilla Nickerson tarafından şekillendirildi. Katılımcılar arasında Hari Nef, Jemima Kirke, Grimes ve Hanne Gaby Odiele gibi isimler var. Amber Valletta ise Adem ve Havva’nın hikayesini canlandırıyor ve videoda ayrıca Paloma Elsesser, Selena Forrest, Stella Tennant gibi isimler de bulunuyor.

Trump yönetimi, Trumpcare uygulaması ile Planlanmış Ebeveynlik sermayeyi kesmeye çalışıyor. Planlanmış ebeveynliğe ait sitede, ” Senatörlerinizi Trumpcare’e karşı çıkmak için teşvik etmekten yapmanız gereken en önemli şey. Yaptığımız her şey yerle bir oluyor. Mitch McConnell bu yasa ile, milyonlarca Amerikalı’nın tedavi hakkını elinden almaya çalışıyor. Bu bizim son şansımız.”

Planlanmış Ebeveynlik ile ilgili bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Kısa filmi aşağıdan izleyebilirsiniz.

%CODE1%

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin