Pornhub Artık Cinsel Eğitim Verecek

 Pornhub Artık Cinsel Eğitim Verecek
Digiqole ad

Dünyanın en fazla ziyaret edilen yetişkin sitelerinden biri olan Pornhub, yakın bir zamanda kullanıcılarına cinsel eğitim vermeyi düşünüyor.

Pornhub, bu hafta duyurdukları yeni bölümlerinde, kullanıcılarına sağlıksız bir seks ve aşk hayatı üzerine tavsiyeler vermeyi hedefliyor.

Klinik Psikologu Laurie Betito tarafından yönetilen “Pornhub Cinsel Sağlık Merkezi” üreme sağlığı, CYBH, CYBE, cinsellik ve ilişki kurma konularını kapsayacak.

Sitede yayınlanan bir videoda Betito, kullanıcılara, haftalık yayınlarda kendisine ve ekibine sorular sormalarını, ve bu konulara olan yaklaşımlarında “dürüst” olmalarını istediğini söyledi.

PornHub Başkan Yardımcısı Corey Price, günlük 70 milyondan fazla ziyaretçiye, seks konusunda pratik bilgi sunmak istediklerini söyledi.

Price,”Cinsel sağlık ve farkındalığa ilişkin geniş bir yelpazede, halkın eğitilmesinin önemini anlıyoruz. ünlü doktorlar ve uzmanlar aracılığıyla sorunu anlama ve bilgi verme olanağı sağlayacağız” dedi.

“Bizi, ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak için 7/24 erişilebilir bir yer olarak düşünün, CYBE’ler ve güvenli seks hakkında konuştuğunuz yakın bir arkadaşınızmışız gibi.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin