Queer as Folk’un Yeniden Çevriminin Oyuncuları ve Karakterleri Belli Oldu

 Queer as Folk’un Yeniden Çevriminin Oyuncuları ve Karakterleri Belli Oldu
Digiqole ad

Special’dan Ryan O’Connell, Queer as Folk’un yeniden çeviriminin kadrosuna katıldı. Dizinin oyuncularıyla ilgili haber ilk kez geçen ay çıkmıştı.

Ağustos ayında non-binary aktör Jesse James Keitel’in kilit bir rolde yer alacağı doğrulandı, ancak şimdi yeni dizide kimin görüneceği hakkında daha fazla ayrıntıya sahibiz.

Variety daha önce dizinin New Orleans’ta bir trajedinin ardından hayatları değişen çeşitli bir arkadaş grubunu takip edeceğini bildirmişti.

“Gay olanı oynuyorum”

Aktör Ryan O’Connell, “serebral palsili, biraz bağımsızlığa fazlasıyla hazır olan bir pop kültürü ineği” rolünü oynayacak. Deadline’a göre yazar ve yardımcı yapımcı olarak da projede görev alacak. Ryan, tipik mizah anlayışıyla Deadline’ın makalesinin bir ekran görüntüsünün altına; “Gay olanı oynuyorum” diye yazdı.

O’Connell, ABC’nin Big Sky dizisindeki çalışmaları ile tanınan Keitel’la birlikte rol alacak. Deadline’ın da duyurduğu kadroya dört yeni oyuncu daha eklendi.

Candace Grace (Acts of Crime), punk’tan ebeveynliğe geçiş yapan non-binary bir öğretmeni oynayacak. Grey’s Anatomy’den Devin Way, bir trajediden sonra New Orleans’ta kalmanın bir yolunu bulan ve bağlanma korkusu olan büyüleyici ve bazen kaotik bir karakteri canlandıracak.

Fin Argus, zorbalık yapan kendini beğenmiş bir liseliyi oynayacak. Pose and Hacks’la tanınan Johnny Sibilly ise “göründüğü kadar düzgün olmayan başarılı bir avukat” olarak dizide yer alacak.

Oyuncu kadrosunun açıklanmasının ardından tweet atan Johnny, ‘ikonik’ dizide oynamanın bir hayalini gerçekleştiğini söyledi.

Queer As Folk, ilk olarak 1999’da Kanal 4’te yayınlandı ve Manchester’ın Canal Street’indeki üç eşcinsel erkeğin hayatlarına ve aşklarına odaklandı. Yeni projede yönetici yapımcı olarak görev yapacak olan Russell T Davies tarafından yazılmıştı.

Dizi 2000 yılına kadar iki sezon olarak yayınlandı ve bir ABD yeniden çevrimi 2000-2005 yılları arasında beş sezon boyunca ekranlara geldi.

NBC’nin yayın hizmeti Peacock tarafından üretilen yeniden çevrim, sekiz bölümden oluşacak ve bu yılın ilerleyen günlerinde çekilmeye başlandıktan sonra 2022 baharında yayınlanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin