Rami Malek: Bryan Singer Beni Taciz Etmedi

 Rami Malek: Bryan Singer Beni Taciz Etmedi
Digiqole ad

Rami Malek, başrolünde yer aldığı “Bohemian Rhapsody” filminin yönetmeni Bryan Singer hakkındaki cinsel istismar iddialarına dair açıklamalarda bulundu.

Filmde Freddie Mercury’i canlandıran Malek’in Los Angeles Times’a verdiği röportajda Singer’in konusu açıldı. Malek, bahsi geçen iddialardan haberdar olmadığını belirtti.

Bryan Singer uzun süredir genç erkeklere tecavüz etmek ve film setlerinde gergin, zehirli bir ortam yaratmak ile itham ediliyor.

“Neredeyse bir yıldır bu role hazırlandığım için, kafamı kaldırıp da haberlere bakma fırsatım bile olmadı. İster inanın ister inanmayın, sözü edilen iddiaların bir tanesinden bile haberim yoktu. Bugüne kadar neler olduğunu bilmiyorum. Fakat bizim bir problemimiz olmadı. “

Singer, “Bohemian Rhapsody”nin yapımcısı Dexter Fletcher tarafından çekim sürecinin ortasında kovulmuş fakat yine de filmde emeği geçenler listesinde yer almıştı. 

“Tüm ekibin harika performans gösterdiğini düşünüyorum ve bundan gurur duyuyorum. Herkesin ne kadar cesur, yetenekli ve ruhunu vererek çalıştığının güzel bir örneği oldu. Pes etmedik birbirimize güvendik ve başardık.”

The Atlantic dergisi tarafından yürütülen soruşturma kapsamında dört yeni isim daha Singer’ı suçlayıcı ifadeler kullanırken, Singer bu isimleri “para, şöhret veya dikkat için yalan söylemek” ile suçladı. 

Dergi, 12 aylık soruşturma sürecinde 50’dan fazla kaynağın yer aldığını açıkladı. 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin