Ricky Martin ‘Destansı’ Evlilik Töreni Hakkında Konuştu!

 Ricky Martin ‘Destansı’ Evlilik Töreni Hakkında Konuştu!

LOS ANGELES, CA – APRIL 29: Artist Jwan Yosef (L) and singer Ricky Martin at the MOCA Gala 2017 honoring Jeff Koons at The Geffen Contemporary at MOCA on April 29, 2017 in Los Angeles, California. (Photo by John Sciulli/Getty Images for MOCA) *** Local Caption *** Jwan Yosef; Ricky Martin

Digiqole ad

Ricky Martin evlilik planlamasını çok ciddiye alıyor!

Ünlü şarkıcı düğünü hakkında E! News’e konuştu. Duyduğumuz kadarıyla düğün destansı olacak!

Evlilik hakkında konuşuyoruz ama düğünün planlanması hakkında hiç konuşmuyoruz çünkü çok zor. Ben istediğimiz şeylerin tek bir etkinlikte gerçekleşmesini sağlamanın bu kadar zor olduğunu bilmiyordum. Ama şu kadarını söyleyebilirim size, büyük bir etkinlik olacak. Ben heybetli olmasını istiyorum” 

Martin’in nişanlısı İsveç’li, ancak asıl kökeni Suriye’ye dayanıyor. Yani evlilik tam bir uluslararası ilişkiler meselesi! Ama düğünün konumu hakkında Martin şöyle konuştu;

”Ben Puerto Rico’da evlenmek istiyorum. Böyle bir şey orada gerçekleşmeli. Orada büyüdüm, ailem hala orada yaşıyor. Ve açıkçası tropik bir bölgede evlenme hayali kuruyorsanız da çok güzel bir seçim.”

Şarkıcı daha öncesinde de CBS’e evlilği hakkında konuşmuş ve düğünün ‘en az’ üç gün sürmesi gerektiğini söylemişti. Martin tarihin belirlenmediğini söylese de bu yıl olabileceğinin müjdesini verdi. 

Ünlü şarkıcı daha öncesinde katıldığı Ellen DeGeneres Show’da ise evlilik teklifini şöyle anlatmıştı;

“Teklif eden bendim. Fazlasıyla heyecanlıydım, dizlerimin üzerine çöktüm ve ona direk benimle evlenir misin diye sormaktansa, ‘sana kötü bir sürprizim var.’ dedim. ‘Hayatımı seninle paylaşmak istiyorum’ dedim. ‘Bu bir teklif mi dedi?’ ‘Benimle evlenir misin?’ diye sordum.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin