Ricky Martin: “Düğünümüzü Bütün Dünyayla Paylaşacağım”

 Ricky Martin: “Düğünümüzü Bütün Dünyayla Paylaşacağım”
Digiqole ad

Ricky Martin, geçen yıldan bu yana sanatçı Jwan Yosef ile nişanlı ve nihayet düğünleri yaklaşıyor.

American Crime Story: Versace’de oynayacak olan şarkıcı, Darren Criss, Penelope Cruz ve Édgar Ramirez’le birlikte rol alacak. Ricky, Jwan Yosef ile nişanlandığını da geçen Kasım ayında The Ellen DeGeneres Show’da açıklamıştı.

Ocean Drive’a konuşan Martin, Versace’ın çekimleri devam ederken, evlenmeyi düşündüklerini belirtti.

“Düğünümüzü önümüzdeki ilkbaharda yapmayı planlıyoruz. Söylediğim gibi üç gün sürecek. Düğün; Los Angeles, Porto Riko, nişanlımın ülkesi olan İsveç veya benim ülkem olan İspanya’da gerçekleşecek buna henüz karar vermedik.”

Jwan’ın ailesinin büyük kısmı Suriye’den geldiğinden; çift, düğün yerleri konusunda dikkatli davranıyor ve bu da ABD’nin seçenek dışı kalabileceği anlamına geliyor.

“Nişanlımın ailesinin çoğunun Suriye’den geldiği gerçeği ile uğraşmak zorundayız. Belki de bu ülkeye giremeyeceklerdir. Bu yüzden Stockholm’de ya da İspanya’da yapmayı düşünebiliriz. Henüz bilmiyoruz, ama harika bir düğün olacak.”

Çift, dokuz yaşındaki ikiz erkek çocukları Matteo ve Valentino’nun babaları ve düğünlerini dünyayla paylaşmayı planlıyorlar.

“İnsanlar bundan bahsedecek. Modern bir aileyiz ve sanırım insanların görmesi gerekiyor ve ailemizin güzelliğini normalleştirmek istiyorum. Bu yüzden halka açıyorum ve düğünümü dünyayla paylaşacağım.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin