Ricky Martin Gay Olduğunu Açıklamak İçin Neden Beklediğini Anlattı

 Ricky Martin Gay Olduğunu Açıklamak İçin Neden Beklediğini Anlattı
Digiqole ad

Ricky Martin, CBS kanalındaki Pazar sabahı programında, gay olduğunu açıklamak için neden beklediğine ve açık bir şekilde yaşama kararını almasına onu neyin teşvik ettiğine dair içini döktü.

CBS NEWS haberine göre;

Martin’in sırları vardı. Ama ikiz oğulları, Matteo ve Valentino 2008 yılında taşıyıcı anneden doğduğunda, bir aydınlanma yaşadı. “Eğer çocuklarıma karşı dürüst olamayacaksam onlara ne öğreteceğim? Yalan söylemeyi mi öğreteceğim.” dedi.

Ricky Martin, nişanlısı Jwan Yosef ve oğulları
Ricky Martin, nişanlısı Jwan Yosef ve oğulları

Yıllardır röportajlar sırasında cinsel yönelimini inkar eden Martin, bunun üzerine 2010 yılında bir websitesine şöyle bir mesaj yazmıştı: “Şanslı bir eşcinsel erkek olduğumu gururla söylüyorum. Kendim gibi olduğum için çok mutlu hissediyorum.”

Martin “Müthiş bir şeydi. Çok mücadele ettim.” dedi. “Fazlasıyla acı vericiydi. Ve o Tweeti gönderdiğimde ve tüm dünyayla cinsel yönelimimi paylaştığımda, aynen şöyle oldum; “Aman Tanrım, bu ne? Mükemmel. Mükemmellik.”

Ricky Martin’e programda “Neden daha önce yapmadın?” diye soruldu.

“Çünkü korkuyordum” diye cevapladı. “Ben, şey, reddedilmekten korkuyordum. Çünkü, maalesef her şeyden önce, yıllarca herkes bana hislerimin şeytani olduğunu söyledi. Hissettiğin şey dine uygun değil, dediler. Ben de yıllarca eğer böyle hissediyorsam, iyi bir insan olmadığımı düşündüm.”

“Artık öyle düşünmüyorum, ben iyi bir insanım. Ve ben de kesinlikle yanlış bir şey yok. Hayır, hayır. Artık öyle değil.”

Güldü ve şöyle devam etti. “Ve o zamandan beri en mutlu insan benim!”

Tebrikler Ricky!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

98 Paylaşımlar
Paylaş98
Tweetle
Paylaş
Pin