Ricky Martin İlk Sevişme Sahnesi İçin Konuştu: ‘Yapılması Gereken Şeyi Yapmaya..’

 Ricky Martin İlk Sevişme Sahnesi İçin Konuştu: ‘Yapılması Gereken Şeyi Yapmaya..’

The cast of American Crime Story: The Versace Murder photographed exclusively for Entertainment Weekly on May 18th, 2017 in Miami, Florida by Alexei Hay. Ricky Martin as Antonio D’Amico

Digiqole ad

Ricky Martin, The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story için ilk sevişme sahnesini çekti.

Çekilen sevişme sahneleri için Ricky Martin şunları söyledi;

“Ben daha rahatsız olacağımı düşünmüştüm. Her şey bir anda başladı ve aniden, ekipten 20 kişinin önünde ve aynı gün tanıştığım bir başka aktörle yatakta çıplak kaldım. Gergin değildim. Aksine, yapılması gerekenleri yapmaya hazırdım.”

Martin, serinin bu hikayesinin anlatılmasının inanılmaz derecede önemli olduğuna inanıyor.

“Bu; herkesin bilmesi gereken, herkese anlatılması gereken bir hikaye. Homofobi hakkında konuşan, nefretle ilgili konuşan, kayıtsızlığı anlatan bu hikayeyi yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz.”

Versace dizisinin setinden bir kare

“Hikaye çok dürüst, dramatik ve üzücü. Bu, gerçekten ses çıkarmak istediğim konular. Sesini çıkaramayanların sesi olmak istiyorum. Bu hikaye beni 8 yıl öncesine, eşcinsel olduğumu açıklamadığım zamanlara götürdü.”

Ünlü giyim tasarımcısı Versace (Edgar Ramirez’in canlandırdığı), Glee alum Darren Criss’in oynadığı seri katil Andrew Cunanan’ın kurbanlarından biriydi. Versace, 1997’de Cunanan tarafından Miami sahilindeki konağının ön basamaklarında suikasta kurban gitti.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

346 Paylaşımlar
Paylaş346
Tweetle
Paylaş
Pin