fbpx   .  

Ricky Martin ve Jwan Yosef Boşanmaları Hakkında İlk Kez Konuştu! 

Ricky Martin ve eşi Jwan Yosef dört hafta önce altı yıllık evliliklerinin ardından boşanacaklarını açıklayarak hepimizi şok etti.

O zamandan beri Martin 14 yaşındaki ikiz oğullarıyla birlikte Avrupa’da turnelere ve yat tatillerine çıkarken, Yosef Instagram’da “Dokunaklı Sevmek Önemlidir (Tender Loving Care)” başlığıyla paylaştığı bir selfie dışında gözlerden uzaktı.

Ancak bugün Martin, planlanmış bir röportajda ve Yosef sokakta bir muhabir tarafından kendisine sorular yöneltilirken, her iki isimde ayrılıkları hakkında konuştu.

 

İspanyolca talk show programı Hoy Dia için çalışan bir muhabir, Suriyeli sanatçıyı sokakta yürürken yakaladı. Ses kalitesi pek iyi olmasa da Yosef’in “iyi bir yerde” olduğunu söylediği görülüyor.

“Her şey yolunda, teşekkür ederim” dedi. “Çocuklar mutlu ve biz de mutlu bir şekilde ayrıldık.”

Martin ise Telemundo’dan gazeteci Lourdes Collazo ile bir araya gelerek evliliklerinin ne zaman dağılmaya başladığını ve yeniden aşık olmaya hazır olup olmadığını anlattı.

Hoya’nın haberine göre Martin, “Kamuoyu öğrendiğinde zaten bir yas sürecinden geçmiştik,” dedi! “Jwan ve ben her zaman bir aile olacağız. Birlikte büyüteceğimiz iki çocuğumuz var ve bu yeni alınmış bir karar değil. Bu durumu uzun zamandır planlıyorduk, pandemi öncesi bir durum.”

Martin ve Yosef iki çocuklarının (4 yaşındaki Lucia ve 3 yaşındaki Renn) velayetini paylaşmayı planlıyor ve Martin evlenmeden önce sahip olduğu iki oğlunu tek başına yetiştirmeye devam edecek.

Evlilikleri dağılmaya başladığında babalar çocuklarının önünde kavga etmemeye özen gösterdiler. Martin, “Çocuklarım Jwan ve benim aramda bir kavga olduğunu hiç görmediler,” dedi. “Bu yüzden ‘Boşanacak mısınız, ayrılacak mısınız, nasıl olacak?” gibi sorular soruluyor çünkü anlaşmazlıklarımızı güzel bir konuşmayla, belki de odamızda çözdük.”

Çift, büyük ölçüde ayrılığı ele alış biçimleri sayesinde birbirleriyle dost kalmayı başardı. “Her şey harikaydı. Hatta Jwan’a nasıl düzgün boşanılacağı hakkında bir kitap yazmamız gerektiğini bile söyledim. Aslında, eğer birisi boşanacaksa, gelip bizimle konuşsun çünkü biz bu işi çoktan çözdük,” diye espri yaptı. “Düşündüğümüzden çok daha kolay oldu ama bunu zamanla ve sakinlikle başardık.”

Evliliğinin sorunsuz bir şekilde sona ermesine rağmen, Porto Rikolu şarkıcı flört havuzuna geri dönmeye hazır değil.

“Sakin olun! Jwan ile yedi ya da sekiz yıl geçirdim. İyi vakit geçirmek istiyorum, hayatın tadını çıkarmak istiyorum. Ağırdan almaya devam edelim ama evet, kendimi başka bir ilişkinin içinde görüyorum,” diye açıkladı. “Yakın gelecekten bahsetmiyorum ama aşık olmayı seviyorum, bir ilişki içinde olmayı seviyorum, sabahları bir sabah öpücüğüne, kahvaltıya ve birlikteliğe uyanmayı seviyorum.”

“Livin’ La Vida Loca” şarkıcısı, Ekim ayında Latin pop yıldızları Enrique Iglesias ve Pitbull ile birlikte sahne alacağı Trilogy Tour’a başlamadan önce Eylül ayında senfonik bir konser için Dominik Cumhuriyeti’ne gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.