Ricky Martin’in Kaç Çocuk İstediğine İnanamayacaksınız!

 Ricky Martin’in Kaç Çocuk İstediğine İnanamayacaksınız!

The elegant pair were seen arriving for the charity gala’s red carpet holding hands.

Pictured: Ricky Martin and Jwan Yosef Ref: SPL1265512 160416
Picture by: Leo Marinho / Splash News

Splash News and Pictures
Los Angeles: 310-821-2666
New York: 212-619-2666
London: 870-934-2666
photodesk@splashnews.com

Digiqole ad

Golden Globes’tan önce nişanlısı Jwan Josef ile birlikte kırmızı halıda konuşan ikiz çocuk babası yıldız, 4 çift daha ikiz istediğini söyledi.

9 yaşındaki ikiz kardeşler Valentino and Matteo hakkında konuşan Martin, çocuklarına lakaplarıyla seslendi ve şunları söyledi: ‘İnanılmazlar! Şu an izliyor olabilirler, iyi ve ışıklı geceler Tino ve Teo!’

E! News daha çok çocuk isteyip istemediği konusunu ısrarla sorunca, müzik ikonu ekledi: ‘Dört çift daha ikiz istiyorum!’

“Geniş bir aileye sahip olmak isterdim. Evet, isterdim ama şu an düğündü, işti derken yapacak çok fazla şey var. Önce yapacaklarımızı sıraya sokuyoruz, sonrasında daha fazla çocuk için hazır olacağız.”

Ricky dünyanın en başarılı şarkıcılarından biri ve She Bangs, Livin’ La Vida Loca gibi hitleriyle tanınıyor. Martin, yıllarca cinselliği hakkında dönen dedikodulardan sonra 2010’da web sitesinden yaptığı açıklamayla eşcinsel olduğunu açıklamıştı.

Ryan Murphy’nin yapımcılığını üstlendiği American Crime Story: Assasination of Gianni Versace’de rol alacak olan yıldız, ülkesindeki yıkıcı kasırgalardan sonra yardım toplama çalışmalarına katıldı ve 5 milyon $’dan fazla para topladı.

 

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin