Rihanna Yeni Savage x Fenty Şovunu Kuir Bir Partiye Dönüştürdü!

 Rihanna Yeni Savage x Fenty Şovunu Kuir Bir Partiye Dönüştürdü!
Digiqole ad

Shea Coulee, Cara Delevigne, Indya Moore ve diğerleri yeni iç çamaşırı kreasyonu için sahneye çıktı.

Bu yılın Savage x Fenty şovu geçen senekinden de büyük, yaramaz, ve geniş bir cinsiyet ve cinsellik spektrumundan en seksi ve yetenekli modelleri bir araya getirdi. Her biri en seksi hallerini sahneye taşıdı.

Şov Rosalia, Roddy Ricch ve Bad Bunny gibi isimlerden performansları içeriyor ve Demi Moore, Lizzo, Normani, Willow Smith, Christian Combs, Big Sean, Paris Hilton ve Real Housewives efsanesi Erika Jayne’in de küçük rolleri var.

Panseksüel model ve oyuncu Cara Delevigne yüz boyası ve tamamı siyah bir kıyafetle büyüleyici görünüyordu. Pose’un yıldızı non-binary oyuncu Indya Moore bir başka siyah kıyafetle modellerin N.E.R.D’ün ‘She Wants to Move’u eşliğinde dans ettikleri kısımda harikaydı.

Shea Coulee, Gigi Goode ve Jaida Essence Hall sahneyi adeta ateşe verdiler. Coulee bize RuPaul’s Drag Race’in beşinci sezonunu neden kazandığını hatırlattı. RPDR 12. Sezon finalisti Goode’yse küçücük elbisesiyle herkesi büyüledi ve bakire olmak da dahil cinsellik hakkında konuştu. 12. Sezonun kazananı Hall’sa dar siyah bir tulum giydi ve bir kazananın sahnede nasıl yürüyeceğini herkese gösterdi.

Rihanna daha da fazla kuir yeteneği bu seneki şovuna dahil etti. Rapçi Chika, kuir makyaj sanatçısıı ve model Raisa Flowers, kuir model Jazelle Zanaughtti ve trans model Memphis Murphy de sahneye çıktılar ve hareketleriyle tarzlarıyla herkesi etkilediler.

Rihanna için dahiliyet kesinlikle olması gereken bir şeydi. Yıldız ‘Tek düşünebildiğim herkesi dahil etmekti,’ dedi. Savage x Fenty şovu her bedenden, cinsiyetten, cinsel yönelimden, ırktan ve vücut tipinden modelleri içeriyor. Kilolu, engelli ve yaşlı modeller var ve hepsi muhteşem görünüyor.

Savage x Fenty ikinci şovuyla da iç çamaşırı dünyasında devrim yapmaya devam ediyor. Bir saat uzunluğundaki şovu şu an Amazon Prime’dan izleyebilirsiniz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

21 Paylaşımlar
Paylaş21
Tweetle
Paylaş
Pin