Popnografi

Rita Ora, “Girls” Şarkısı İçin Özür Diledikten Sonra Biseksüel Olarak Açıldı!

GMag
Yazar: GMag

Rita Ora, biseksüel marşı olarak görülen “Girls” şarkısına verilen tepkiyi takiben özür dilemesinin ardından biseksüel olduğunu açıkladı.

Geçen hafta yayınlanan single; Ora, Cardi B, Charli XCX ve Bebe Rexha’nın cinsel fantezilerini ve çizgilerini referans olarak sunuyor.

Bununla birlikte, Hayley Kiyoko da dahil olmak üzere bir dizi LGBT müzisyen, şarkıyı “LGBT topluluğu için zararlı olmakla” suçladı.

Ancak şimdi Ora, sosyal medyada hem kadın hem de erkeklerle daha önce ilişkileri olduğunu kabul ederek, şarkıda kendini ifade biçiminden dolayı özür diledi.

Rita Ora özür metninde şunları söyledi;

“Bunu okuyan herkese merhaba. ‘Girls’ şarkısı gerçeğimi temsil etmek için yazılmıştır ve hayatımda gerçek ve dürüst bir deneyimin bir aktarımıdır. Hayatım boyunca kadın ve erkeklerle romantik ilişkiler kurdum ve bu benim kişisel yolculuğum. Kendi şarkımda kendimi ifade ettme biçimimin birilerini incittiği için üzgünüm. Kasıtlı olarak diğer LGBT’lere veya başkalarına zarar vermem. İleriye baktığımda, sanatım aracılığıyla kendimi ifade etmeye devam etmenin, hayranlarımın kim olduğumu hissetmeyi öğrenirken kendileriyle gurur duymalarını sağlayacağını ümit ediyorum.”

“Ne olursa olsun kendimi sevmeyi öğrettikleri için hayranlarıma minnettarım. Tüm kariyerim boyunca LGBT topluluğuna katkıda bulunmaya çalıştım ve her zaman bu yolda olacağım.

Seviler, Rita.”

1 Yorum

Yorum Yaz

34 Paylaşımlar
+1
Paylaş34
Tweetle
Paylaş
Pin