Ruby Rose, Batwoman’ın İkinci Sezonunda Yer Almayacağını Açıkladı

 Ruby Rose, Batwoman’ın İkinci Sezonunda Yer Almayacağını Açıkladı
Digiqole ad

Başrolünde açık eşcinsel bir oyuncuya yer vererek kendi tarihini yazan süper kahraman temalı DC dizisi Batwoman, ikinci sezonunda oyuncu kadrosunda değişikliğe gidecek.

Rose,

“Batwoman’ın ikinci sezonunda yer almamayı seçerek çok zor bir karar aldım. Filmin kadrosuna ve yapımında çalışanlara karşı büyük bir saygım olduğu için bu kararı umursamazca vermedim,” dedi.

Rose, gelecek sezonda yer almama sebebini henüz tam olarak açıklamadı fakat bazı kaynaklar, Rose’un birinci sezonda yaşadığı sakatlıklardan dolayı diziden ayrılmadığını bildirdi.

“Hem bana böylesine muhteşem bir fırsat sunduğu hem de böylesine güzel yaratılmış DC evrenine girmemi sağladığı için Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Caroline Dries’a teşekkür ederim,” diye ekledi.

“Peter Roth ve Mark Pedowitz’e ve Warner Bros.’taki ekibine teşekkür ederim. Diziye her zaman daha fazlasını ekleyen ve her zaman bana inanan The CW’e ve birinci sezonun başarılı olmasını sağlayan herkese teşekkür ederim. Gerçekten minnettarım.”

The CW ve Berlanti Productions, Ruby’e ‘birinci sezonun başarısına olan katkısından’ dolayı teşekkür etti. Batwoman’in ikinci sezonuna ve geleceğine kendilerini ‘adamış’ olduklarını da eklediler.

“Gelecek aylarda LGBT topluluğundan yeni bir başrol oyuncusuyla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Rose daha önce Supergirl ve Legends of Tomorrow gibi yapımlarda da Batwoman olarak yer aldı. Batwoman’in ilk sezonunda karakter, bütün Gotham’a eşcinsel olduğunu itiraf ederek tarih yazdı.

Batwoman’in ikinci sezonunun normalde bu senenin sonlarına doğru çıkması bekliyordu. Fakat hem korona virüs salgını hem de Ruby Rose’un ayrılığı sebebiyle ikinci sezonun 2021’den önce çıkacağını düşünmüyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 Paylaşımlar
Paylaş19
Tweetle
Paylaş
Pin