Rusların LGBT Topluluğu Hakkında Söylediği ‘7’ Efsane!

 Rusların LGBT Topluluğu Hakkında Söylediği ‘7’ Efsane!
Digiqole ad

Rusların yüzde 75’i, eşcinselliğin ahlaken kabul edilemez olduğunu savunuyor. Peki bunun sebebi ne?

Rusya’da, LGBT bireylerine karşı yapılan işkenceler ve haksızlıklar her geçen gün artıyor.

Gökkuşağı Çocukları Eşcinsel Yapabilir.

Rusya’da oluşturulan anti-eşcinsel yasalar, gökkuşağı ambleminin çocukların oyuncaklarından ve kitaplarından kaldırılmasına neden oldu. Bunun sebebi olarak gökkuşağının eşcinsel hayat tarzını körüklediği ileri sürüldü.

Eşcinsellik Rusya’nın Nüfus Artışına Bir Tehdittir.

Az orandaki göç alımı ve doğum oranlarının düşük seviyede olması nüfus artışına engel olan unsurlar olarak gösterilmezken, eşcinsellik, nüfus artışına engel olan en büyük faktör olarak görülüyor.

Eşcinsellik Pedofiliyle Aynı Şeydir.

Eşcinsel İlişki Tecavüzle Eş Değerdir.

Eşcinsellik, Rusya tarihinin büyük bir kısmında yasadışıydı, ancak sistemli bir şekilde erkek mahkumlara tecavüz nadir bir şey değildi. Bir erkeğin başka bir erkekle cinsel birliktelik yaşaması fikri birçok Rus’a yabancıdır. Colorado Üniversitesi’nde Rus Araştırmaları profesörü olan Tatiana Mikhailova, “Uzun süre, hapishanelerde tutulan hüküm giymiş Rus erkekleri ve Rus kadınları cinsel saldırıya maruz bırakılmışlardır” dedi.

Tecavüze uğramış erkeklere “horozlar” adı verilirdi, diyor Mikhailova. Bu söz Rusya’da bugün hala bir erkeğe söylenebilecek en ağır hakaretlerden biri olarak kalmaya devam ediyor.

LGBT Bireyleri Güvenilmez ve Tehlikelidir.

Stalin ile birlikte yükselen bu fikre göre, eşcinseller casuslardan ve vatan hainlerinden oluşur bu yüzden de onlara güven olmaz.

Transeksüel İnsanlar Mental Olarak Hastadırlar.

Rus hükumetinin 2015 yılında çıkardığı yasaya göre, trans bireyler araba kullanamıyor. Bunun sebebi ise transeksüellerin mental ve cinsel olarak hasta olmalarının kabul görmesidir.

HIV Virüsü Taşımak Senin Suçun!

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0 Paylaşımlar
Paylaş
Tweetle
Paylaş
Pin