Looking Dizisinin Yıldızı Russell Tovey, Erkek Arkadaşı Steve Brockman’la Nişanlandığını Açıkladı

 Looking Dizisinin Yıldızı Russell Tovey, Erkek Arkadaşı Steve Brockman’la Nişanlandığını Açıkladı
Digiqole ad

Britanya doğumlu ‘Quantico’ ve ‘Looking’ filmlerinin yıldızı Russell Tovey, erkek arkadaşı Steve Brockman’la nişanlandığı için ‘çok ama çok mutlu’ olduğunu söyledi.

Teklifin detayları hakkında çok bilgi yok ancak Tovey, tamamen sürpriz olduğunu ve Londra’ya döndüklerinde uygun bir partiyle kutlamayı planladıklarını söyledi.

 

Let it snow!

Steve Brockman (@steve_the_brockman)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gayleri dahil eden rugby takımı Kings Cross Steelers’ta forma giyen bir oyuncu olan Steve Brockman’ın, Tovey’le birlikte olabilmek için New York’a taşındığı konuşuluyor. Aktör şehrin içinde ve çevresinde ‘Quantico’nun çekimlerine katılırken 2015 yılında canlandırılan Broadway oyunu ‘A View From The Bridge’de de rol almıştı.

Çift, ara sıra yükledikleri Instagram gönderileri hariç ilişkileri hakkında pek konuşmuyor. İkili, Kasım 2017’de 25.’si düzenlenen Elton John AIDS Kurumu’nun galasında, kırmızı halıya el ele çıkmışlardı.

Tovey, 2016’da adını o zamanlar belirtmediği erkek arkadaşının eğlence sektöründe olmadığını söyleyerek ilişkinin sinyallerini vermişti. Yıldız oyuncu aynı röportajda evlenme ve çocuk sahibi olma niyeti olduğunu da söylemişti. 

“Zamanı geldiğinde kesinlikle, yüzde yüz evleneceğim. Hepsini istiyorum çocukları da, ancak şimdi yanımda köpeğim var o benim her şeyim, güneşim, ayım ve arkadaşım.”

 

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

51 Paylaşımlar
Paylaş51
Tweetle
Paylaş
Pin