Rüya Gibi Bir Düğünle Evlenen Bu İki Erkekle Tanışın

 Rüya Gibi Bir Düğünle Evlenen Bu İki Erkekle Tanışın
Digiqole ad

Hepimizin bildiği gibi her ismin en azından bir hikayesi vardır. İşte bu, Cody McCook ve Turner Free’nin 2018 yılının ağustos ayında evlendiği zaman tam olarak düşündüğü şeydi. İkili, aralarından birinin soy adını almak yerine, yeni bir soy adı seçti. Kuir çift, yeni soy adı olarak “AhTave”i buldu. AhTave, Cody’nin aile geçmişinden geliyor ve kabilelerine kadar dayanıyor. Aynı zamanda Ute dilinde AhTave, “yeni gün” anlamına geliyor.

Çiftin edindiği yeni soy adı, çift için önemli olan tek şey olmadı. İkili, 2016 yılının mart ayında Tinder’da eşleşti ve çok geçmeden gerçek hayatta buluştu. Bir süre sonra evlenmeye karar veren çift, evlenmek için Cody’nin kabilesinin yaşadığı yeri, Colorado’yu seçti. Kuir çift, düğün törenleri için geleneklerine uygun bir şekilde giyindi ve ortaya peri masallarını andıran görüntüler çıktı.

Cody, “Geçmişimizden gelen bir geleneği bizimle tutmak önemliydi, çünkü buraya nereden ve nasıl geldiğimizi temsil ediyordu,” dedi. Çift, Ophir’de Alta Lakes’in hemen yanında evlendi. Düğün için el yapımı bankları Turner’ın ailesi karşıladı. Düğün esnasında Cody’nin kuzenlerinden biri, davulla geleneksel şarkılar çaldı.

Cody ve Turner AhTave’i tebrik ediyoruz.

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

35 Paylaşımlar
Paylaş35
Tweetle
Paylaş
Pin