Sam Stanley Yaş Farklı İlişkisine Yöneltilen Eleştirilere Cevap Verdi!

 Sam Stanley Yaş Farklı İlişkisine Yöneltilen Eleştirilere Cevap Verdi!
Digiqole ad

Açık eşcinsel rugby yıldızı Sam Stanley, bir süredir kendisinden büyük olan nişanlısı hakkında olan sert eleştirilere cevap verdi. 

Geçtiğimiz günlerde 25 yaşındaki sporcu, 7 yıldır beraber olduğu Laurence Hicks ile evleneceğini açıklamış, İnstagramda beraber oldukları bir fotoğrafı paylaşmasının ardından da aralarındaki büyük yaş farkı olay yaratmıştı. 

Olayla ilgili Quertty’e konuşan Sam, en çok nefretin yine eşcinsel insanlardan geldiğini belirtti ve şöyle konuştu: 

“Eğer fotoğrafımızın altındaki yorumlara bakarsanız çoğu nefret dolu mesajın yine eşcinsel insanlar tarafından atıldığını göreceksiniz.

“Bir eşcinsel insan halihazırda tek başına bir çok yargılanma aşamasından geçip, zorluklar çekmesi yetmiyormuş gibi, eşcinsel toplumumuzun içi de maalesef yargılanma ile dolu! Özellikle gerçek bir ilişkide olmamış genç eşcinseller, bu olayı, özellikle de vücutsal farklılıkları anlayamıyorlar.”

“Gariptir ki, öte yandan bir çok heteroseksüel bu konuya kulak asmıyor.”

“Herkesin sokakta gördüğü türden bir ilişki gibi gözükmediğimizi biz de biliyoruz, ama lütfen birbirimize karşı duyduğumuz hisleri yargılayıp, kötülemek ya da eleştirmek yoluna başvurmayın.”

Aralarında 34 yaş fark olduğunu söyleyen Sam, bazı erkeklerin daha kilolu ve kendisinden daha olgun erkekleri sevebileceği ve bunda bir problem olmadığını söylüyor. Çevrelerindeki insanlar ilk onları gördüğünde doğal olarak yaş farkından garipsese de, bir müddet sonra aralarındaki bağı görüp hızla uyum sağladıklarını da ifade ediyor.

İkili silverdaddies.com isimli bir tanışma sitesinde tanışmışlar. Sam bu sitenin fit ya da genç erkeklerle, daha olgun ve şişman eşcinsel insanları bir araya getirdiğini söylüyor.

“Laurence ve ben birbirimizi seviyoruz ve önemli olan da bu. ilişkimizi olduğu gibi göstermekten de gurur duyuyoruz.”  

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 Paylaşımlar
Paylaş20
Tweetle
Paylaş
Pin