fbpx   .  

Sense 8 Hayranlarına Soğuk Duş!!

Netflix serisinin Sense8 yıldızlarından birisi, önümüzdeki ikinci sezonun son olacağına dair söylentilerinin var olduğu sırada, dizinin geleceğinin hala belirgin olmadığını itiraf etti.

Transeksüel iki kardeş olan bilim kurgu yönetmenleri Lana ve Lilly Wachowski’nin beğeni toplayan drama dizileri yeni karakterlerle yoluna devam ediyor.

Gösteri, trans bireylerin rol aldığı ilk popüler şovlardan biri olmasıyla dikkat çekiyor.

 

Dizi, geçtiğimiz yılın Noel özel bölümü sonrası Mayıs ayında, ikinci bir sezonla dönmek için hazırlanıyor-du. Ancak söylentiler, Netflix’in gösteriyi düşük derecelendirmelerden dolayı bırakmayı planladığı yönünde.

Dijital Spy ile konuşan Will Gorski’yi canlandıracak olan Brian J Smith, gösterinin geleceğinin hala kararsız olduğunu itiraf etti.

“Netflix ve ayrıca hayranlar, olan biteni ve iki sezonda gördüklerini beğeniyorlarsa veya beğenmiyorlarsa bilin ki biz bu konuda her şeyi duyuyoruz.”

“Sanırım üçüncü bir sezon yapacak olsak dahi yapmamamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Umarım yaparız.”

“İki sezon sonrasında anlatacak daha fazla hikaye olduğunu söyleyebilirim. Onunla işimiz bitmedi ve umarım onun işini bitiririz, gerçekten de öyle olacak.”

Gösterinin “herkesin zevkine göre olmadığını” da ekledi: “Sanatın yalnızca eserden ibaret olduğunu düşünen her kişi için, gördükleri büyük bir bok parçasından ibaret.

“Kim haklı? Kimin umurunda!

“Bu sanat. Bu kendi değerlerinizin bir yansımasıdır.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.