Sense8 Yıldızı: O Öpüşmeler Dizi İçin Değildi, Gerçekti

 Sense8 Yıldızı: O Öpüşmeler Dizi İçin Değildi, Gerçekti
Digiqole ad

Attitude’un Aralık sayısında gay olduğunu açıklayan Brian J Smith, son birkaç yıldır erkeklerle birlikte pek görüntülenmemişti, bunun yerine iş arkadaşlarıyla şehvetli bir şekilde öpüştüğü videolar bulunuyor.

2016’da aktörün São Paulo Pride’da dizide iş arkadaşları olan Max Riemelt ve Miguel Ángel ile öpüşmesi internette büyük olay yaratmıştı. Öpüşürken çekilen videoları hayranları arasında heyecana sebep olmuş ve oldukça konuşulmuştu.

Hayranlar başta öpüşmelerin dizinin ikinci sezonu için olduğunu düşünse de sonradan ürettikleri bu teorilerin tartışılır olduğu ortaya çıktı. Öpüştükleri kısımlar dizinin en son düzenlenmiş ve yayınlanan halinde yer almıyordu.

Attitude’un Aralık sayısı için yaptığı özel röportajda Brian, Sense8’deki iş arkadaşlarıyla olan iletişimini anlattı ve buna ek olarak dizinin setinde kendisini özgürce ifade edebildiğini söyledi.

Brian, “Çok rahatladığımı hatırlıyorum, sonunda kendim olabilirim, insanlarla arama mesafe koymak zorunda değilim diye düşünmüştüm, öpüşmelerimiz rol icabı değildi, gerçekti.” Dedi.

Dizide polis memuru Will Gorski’yi canlandıran Teksas doğumlu oyuncu,

“Diziyi izlediğinizde, eşcinsel olun ya da olmayın, sanki sizi büyük bir kuirlik kucaklıyormuş gibi hissediyorsunuz.” 

“Tuhaflığınızı, çılgınlığınızı kucaklıyor.” Diye ekledi.

Lana ve Lilly Wachowski tarafından üretilen Sense8, dizinin kadrosunda bulunan çeşitli isimleri içeren telepatik panseksüel seks partisi sahneleriyle iki sezonu boyunca olay yarattı. Brian, bu sahnelerde oynayan aktörlerin “güvende” hissetmesi ve kameraya teslim olması için çok çaba sarf ettiklerini söyledi.

“Gülmekten karnımız ağrımıştı, herkes özel yerlerini kapatan bezler takıyordu. Birlikte sekiz kişi oluyorsunuz, terliyorsunuz ve kazara eliniz gitmemesi gereken yerlere gidebiliyor. Ancak herkes birbirini çok sevdi ve güvende hissetti. Lana, bu deneyimin insanlara nasıl hissettirebileceği konusunda farkındaydı ve bu yüzden oldukça nazik ve titiz davrandı.”

Öneriler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

104 Paylaşımlar
Paylaş104
Tweetle
Paylaş
Pin