fbpx   .  

Sevgilinizle İzleyebileceğiniz 10 Romantik Lezbiyen Film

1- Liz in September

Film, araba sıkıntısı çeken ve şehir dışındaki bir otelde bir grup kadınla biraz vakit geçiren bir gezgin olan Eva’yı anlatıyor. Bu kadınlar Eva’yı memnuniyetle evlerine kabul edip evde hissettirmelerine yardımcı oluyorlar. Hızla Eva, karşılaştığı bu yedi ilginç kadını birleştiren sırları keşfediyor.

 

2- All About E

 

Bu 2015 romantik dram filmi, eski bir kız arkadaşıyla olan ilişkisini yeniden canlandıran ve bir DJ olan E’yi anlatıyor.

3- The Summer of Sangaile

Film, duygusal bir yaz romantizmiyle başlarken, sırasıyla usta pilot ve moda tasarımcısı olma hayalini kuran iki genç kadın Sangailė ve Austė arasındaki ihtiraslı aşkı ele alıyor.

4- Room in Rome

İki kadın bir geceyi otel odasında birlikte geçiriyor. Filmde biraz drama sahneleri, bolca ise seks var.

5- The Duke of Burgundy

Hikaye, Cynthia’nın evinde hizmetçi olarak çalışırken güveleri araştıran Evelyn’i anlatıyor.

6- Bare

Filmde, Nevada’da yaşayan genç bir kız, kendisini striptiz, uyuşturucu ve metafiziksel deneyimler ile tanıştıran bir kadın sürücüye aşık oluyor ve filmin hikayesinin temelini bu oluşturuyor.

7- Happy End

Happy End, topluluk hizmeti görevi sırasında Valarie ile tanışan hukuk öğrencisi Lucca’nın hikayesini anlatan Alman yapımı bir film.

8- Stud Life

Bu film, lezbiyen JJ ve en yakın gay arkadaşı Seb’in Londra’da düğün fotoğrafçısı olarak çalışmalarını ve aşkı arayışlarını anlatıyor.

9- Cloudburst

2011 romantik Kanada macera komedisi, evlilik eşitliğinden önce, evlenmek için bir yolculuğa çıkan lezbiyen bir çifti anlatıyor.

10- Jenny’s Wedding

Jenny Farrell, ailesi haricinde, açıkça gay bir hayat sürdü. Ailesinin, ev arkadaşı olduğunu sandığı kadınla evlenmeye karar verdiğinde Farrell’in yaşadığı küçük, güvenli dünya sonsuza dek değişir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.