fbpx   .  

Sevilen Lezbiyen Dizisi “Gentleman Jack” Uzun Süredir Beklenen İkinci Sezonuyla Dönüyor!

Gentleman Jack’in dönüşünü bekleme süreci hepimiz için uzun ve ağrılı olsa da sonunda yeni sezondan fotoğraflar bulduk ve sezonun yakında geleceğine dair bir söz aldık.

Gentleman Jack, istediği hayatı yaşamak dışında hiçbir şey yapmayan Anne Lisler’ın (Suranne Jones) gerçek günlüklerine dayanıyor. İlk sezonda karakterimiz amcasından haksız yollarla alınan kömür madenlerini geri almak için çabalamış ve yarattığı skandalı umursamadan Ann Walker’la (Sophie Rundle) tanışıp evlenmişti.

 

İkinci sezonun içeriğiyile ilgili bilgiler sınırlı olsa da bulabildiğimiz kadarıyla Anne ve Ann birlikte eve çıkıyorlar ve ailelerinden kalanları kullanarak toplumda güçlü bir konum elde etmeye çalışıyorlar.

Çekimler COVID yüzünden durmadan tekrarlansa ve ertelense de Jones ve Rundle büyük ihtimalle kısa sürecek sezonun (ilk sezon 8 bölüm sürmüştü) setinden ellerinden geldikçe paylaşım yaptılar. Kuir bir hikayeyi merkeze alan sınırlı eserlerden biri olan sevilen dizi Gentleman Jack’in takipçileri daha çok paylaşım ve daha uzun sezonlar istiyorlar.

Şanslıyız ki dileğimiz hızlı gerçekleşiyor içerik hakkında pek bir şey söylemese de ikili bugün setten bir fotoğraf paylaştılar. İkiliyi özlediğimiz şekilde görmek bile şimdiden uzun bekleyişimize değeceğini gösteriyor.

Kesin ilk gösterim tarihi şu an belli olmasa da ilk gösterimin bahara yakın bir zamanda olacağı tahmin ediliyor. Önce BBC’de yayınlanması planlanan dizinin sonra HBO’da yayınlanması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.