Sıcak Yaz Gecelerini Serinletecek 5 Seksi LGBT Netflix Filmi

 Sıcak Yaz Gecelerini Serinletecek 5 Seksi LGBT Netflix Filmi
Digiqole ad

Yazın en sıcak zamanlarını yaşadığımız bu günlerde, sıcaktan saklanırken geçen vakti Netflix’in ateşli filmlerine ayırmak en iyi seçeneklerden biri. Sizin için seçtiğimiz birbirinden seksi LGBT filmlerine mutlaka bir şans verin!

1. Duck Butter

Yönetmenliğini Michael Arteta’nın yaptığı, başrollerinde Alia Shawkat ve Laia Costa’nın olduğu Duck Comedy, deneysel bir dramatik komedi. Filmde iki kadının gergin başlayan bir buluşması, devamındaki 24 saat boyunca her saat sevişmeleri ve ilişkileri anlatılıyor.

2. Esteros

Çocukluk arkadaşı Matias ve Jeronimo yıllar sonra tekrar karşılaşır ve birbirlerine duydukları bastırılmış duyguları açığa çıkar. Hem içsel hem dışsal homofobi, işleri daha karmaşık bir hale getirir.

3. God’s Own Country

Ailesinin Yorkshire’daki çiftliğinden sorumlu genç bir erkek, yalnızlığı ve hayata karşı duyduğu tatminsizliği unutabilmek için rastgele bir şekilde başka erkeklerle vaktini geçirir. Romanyalı bir işçinin gelmesi işleri bir anda değiştirir, fakat huylu huyundan vazgeçer mi?

4. I Am Happiness on Earth

Duck Butter gibi deneysel bir film olan I Am Happiness on Earth, eleştirmenlerden pek iyi bir not alamasa da izlemeye değer. Film, bir erkek dansçıya olan tutkusu nedeniyle uzun süredir içinde olduğu birlikteliği tehlikeye atan bir yönetmeni anlatıyor.

5. Kiss Me

Evli bir kadın başka bir kadına aşık oluyor ve Kiss Me bu çıkmazı anlatıyor. Hikayenin işlenişi ise filmi klişelerden ve kalıplaşmış öğelerden uzak kılıyor.

Öneriler

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

73 Paylaşımlar
Paylaş73
Tweetle
Paylaş
Pin