fbpx   .  

Sıla’nın Görüştüğü İddia Edilen Kadının Adı Ziynet Sali Değil!

İntizar ile başlayan ünlülerin out olma (açılma) ifşaları, Sıla-Ahmet Kural vakasıyla başka bir şekle büründü. Olayda ismi geçen ve aleni arkadaşlığı bir süre önce aşikar olan Ziynet Sali, bu vakada ismi geçince küstü, evine çekildi. Akabinde ise kolunun geçen yıl Sıla tarafından kırıldığı haberleri çıktı. 2000’lerde Hollywood ve İskandinav’da başlayan ünlülerin ‘açılma’ fırtınası er ya da geç ülkemize de uğrayacaktı. Malumun ilanının nesi, neresi tuhaftı? Sadece korkuyorlardı. Ama olanla ölene çare yoktu.

 

Bu darp olayında Ahmet Kural’ın Sıla’nın görüşmesini istemediği isim olarak Ziynet Sali değil bambaşka bir kadın ismi geçiyor aslında ve ben elbette akıbetim için bu ismi ifşa etmeyeceğim ama belki fısıldayabilirim.

 

Asıl mevzu kişilerin rızası dışı ifşa edilmesi değil, “eşcinsellerin kurtuluşunun heteroları da özgürleştireceği” tezinin bir an önce idrak edilmesi.

Ne yaptı size bu sosyal medyacılar?

Ece Erken homofobisinden artık bahsetmek istemiyorum zira kadın olmadığı kadar benim yüzümden marka olacak. Geçmişte nasıl bir travma, unutamayacağı bir sahne yaşadıysa artık, pırlanta takan erkek gördü mü ağlayacak hale geliyor yazık.

Ece sana psikanaliz öneriyorum, uzman bir destek almalısın hiç değilse oğlunun selameti için.

Erhan Nacar

LBGTİ saldırganlığından sonra şimdi Danla Bilic, Enes Batur ve hatta İrem Derici ile bilimum Youtuberlar nefret gazetesinin sürmanşetinde. Daha önce nerede, ne yapmakta olduğu bilinmez ama kendisine “sosyal güvenlik uzmanı” titrini yakıştıran Erhan Nacar, elbette öncelikle ‘Söylemezsem Olmaz’ ve devamında ne kadar saldırgan, yıkıcı ve dedikoducu yayın varsa, hepsini bir bir gezerek, tanımayanlar için ekrana (Kerimcan Durmaz, Danla Bilic, Enes Batur) fotoğraflarını koydurtarak başlıyor köpürtmeye.  Neymiş efendim, çocuklara çok kötü örnek oldukları için hepsini tek tek dava edeceklermiş. Hangi sebeple? Zorla mı giriyorlar hanelerinize, telefonlarınızın ekranlarına bu kişiler? Küçük bir çocuğun doğru ve bilinçli bir tercih yapamayabileceğini dilinizden düşürmüyorsunuz da niçin veriyorsunuz ellerine size göre o çok tehlikeli olan tableti? Kaçıncı yüzyılda olduğumuzun farkında mısınız? Bu Ali kıran baş kesen tavır, bu faşist militarist baskıcılık nereden alıyor gazını, güvenini?

Dünyanın elektriği sen istediğin için kesilmez!

Bakın; 21. Yüzyılın en değişkenlik gösteren anlarını yaşıyorken, bireyler özgürlüklerinin farkına ölmek pahasına varmış ve hakları için sokaklara dökülüyorken, sırf sizin oğlunuz makyaj yapan erkek videosu görmesin diye tüm dünyanın elektriğini kesmek isteyemezsiniz! Dernek kurarak düşkün ve ihtiyacı olan çocukları besleyip büyütmek çok takdire şayan bir durum, ancak çocuklara örnek olma davranış bilimlerinin ne olduğu konusu sizi çok aşar. Benim 14 yaşındaki erkek kuzenim Kerimcan ve Danla’yı elbette biliyor ve fakat hiç mi hiç ilgilenmiyor. Zira okulundan, evdeki sorumluluklarından, spordan, sokak hayvanlarından, sinema-tiyatrodan bunlara zamanı kalmıyor. Üstelik benden daha iyi bir telefonu varken. Sizin çocuklarınız da yaratmak yerine gördüğünü kopyalayıp kısa yoldan para kazanmanın peşine düşüyorsa ben de size şunu sorarım: Çocuğunuza tüm bunlar olurken siz nerede ve ne yapmaktasınız? Kendi kişisel bakımınıza ayırdığınız vaktin üçte birini ayırıyor musunuz çocuğunuza?

Bu ülkede kasılmaya çalışılan her sahte duyarlılık sayısında bir çocuğa daha tecavüz ediliyor, bir kadın dayaktan ölüyor. Ünlülerin menajer zoruyla gösterdikleri ‘hassasiyet’ FARKINDAYIZ hasthaginden öteye gitmiyor. Siz bu ölümcül problemleri aştınız da, sıra makyaj yapan erkeğin başka bir erkeğe kötü örnek olmasına mı geldi? 

Kerimcanlar değil cemaat yurtlarında sessiz oğlan kovalayan abiler, amcalar oğullarınızın ırzına geçen.

İmam hatip mezunu açık eşcinselden değil, kendini ahlak piri ilan eden şeyhten, hacıdan, hocadan koruyun çocuklarınızı.

Sevgiye rastlamanız dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.